Star Trek Online po polsku!

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • Anonymous
  Guest
  #5494

  Mamy dla Was wielką niespodziankę i jest nam tym bardziej miło, że jako pierwsi możemy to Wam przekazać. Cryptic Studios zauważyło ogromne zainteresowanie grą Star Trek Online w Polsce i postanowiło nagrodzić polskich graczy wydaniem specjalnej polskiej edycji gry. Będzie to pełna lokalizacja z udziałem polskich znanych i lubianych aktorów, a nie tzw. wersja kinowa z polskimi napisami.

  [more]Nieskromnie powiem, że ta lokalizacja to też nasza zasługa, bo dzięki ścisłej współpracy STOnline.pl z Cryptic twórcy STO mogli się przekonać, jak wielkim sukcesem w naszym kraju okazała się ich gra. Dzięki temu postarano się o spory budżet, żeby zrobić to spolszczenie na wysokim poziomie z udziałem czołowych polskich aktorów.

  Polskim odpowiednikiem Zacharego Quinto będzie nie kto inny jak sam Borys Szyc, wielki talent młodego pokolenia aktorów, który mimo swojego wieku już ma na swoim koncie wiele wspaniałych ról i sukcesów. Sam Borys był zachwycony propozycją podkładania swojego głosu w grze, bo jak wspomniał, jest wielkim fanem Star Treka.

  Borys Szyc:

  Uwielbiam to uniwersum. Pamiętam, jak śpieszyłem się do domu po lekcjach w podstawówce żeby zdążyć na "Następne pokolenie". Najnowszy film oglądałem chyba z dwadzieścia razy i to będzie dla mnie zaszczyt podkładać głos pod postać, której dał głos Zachary.

  Dołączona grafika

  Polski głos Spocka będzie należał do Piotra Fronczewskiego, a to jest postać, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać i wymienianie jego sukcesów zajęłoby strasznie dużo czasu. Co ciekawe, pan Piotr również jest fanem Star Treka.

  Piotr Fronczewski:

  Muszę przyznać, że jest to chyba najlepszy serial sci-fi jaki powstał. Porusza ważne i uniwersalne tematy, które każdego zmuszą do myślenia. Leonard Nimoy jest wielkim aktorem, od którego można się wiele nauczyć, ale mam nadzieję że uda mi się go godnie zastąpić.

  Dołączona grafika

  Nie znamy dokładnej daty premiery, ale Craig Zinkievich obiecuje, że powinna się ukazać w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. Tytuł w polskiej wersji będzie brzmiał następująco: "Gwiezdna Wędrówka w Sieci".

  Edit: POWYŻSZY WYWIAD JEST ŻARTEM PRIMAAPRILISOWYM.[/more]

  7uk3r0n1n
  Participant
  #87483

  Zamiast Fronczewskiego lepszy byłby Linda jako Spock 😛

  Piotr
  Keymaster
  #87484

  "Co Ty k... wiesz o logice?" - neee, niezbyt mi pasuje. ;>

  fluor
  Keymaster
  #87485

  Żyj długo, k... i szczęśliwie 😉

  I. Thorne
  Participant
  #87509

  Mor'dah zbytnio się chłopie pospieszyłeś, zresztą częściowo zrobiono Cię w balona.Od pewnego czasu jestem stałym uczestnikiem rozmów na oficjalnym forum gry i rzeczywiście, juz szybkowane są wersje językowe dla innych nacji niż Amerykanie i Anglicy. Podobno juz na pierwszy ogień idą Niemcy (coś bąkają o premierze na początku września). Inne nacje też maja być.Twoim błędem jest informowanie o pełnej lokalizacji (Fronczewski i Szyc). Spójrz na datę, nie tylko w Polsce obchodzą 1 kwietnia. Polska wersja ma byc, ale kinowa, koszty będą o wiele niższe. Może kiedyś jak będzie sprzedane sporo kopii gry, ale na razie jest to za ryzykowana inwestycja.Za to bardzo zdziwiło mnie, że nie podałeś informacji o najbliższym pudełkowym dodatku. PUDEŁKOWYM, podkresle. Mowa tu o dodatku roboczo nazwanym "The Romulan Way". To o tym huczy w światku graczy od kilku dni. Wreszcie skończą się wkurzające wybory miedzy "uczciwymi" federakami, a "honorowymi" Klingonami. Gracz bedzie mógł zagrać jako lojalny poddany odbudowanego Imperium Romulańskiego.Oczywiście przybędą nowe statki, planety, systemy, misje itd... Lecz to nie budzi największego zdziwienia potencjalnych graczy. Otóż człowiek lub Klingon może ZDRADZIC swego dotychczasowego pracodawce i wraz ze statkiem przejść na jedyną słuszna stronę (oczywiście z punktu widzenia Romulan). Taki gracz musi tylko przejąć swój statek (bo uznawane to będzie za bunt), wybic opornych (na szczęście w czasie walki straci tylko 1 lub 2 oficerów). Do tego staje sie poszukiwany przez swych starych kolegów.Wielka niewiadoma jest za to obecnośc borgowych Warbirdów. Jak wiadomo z komiksu i niektórych opisów z gry po terenach Imperium lata sobie grupa superstatków romulańskich z technologia Borga. Taki statek znosi praktycznie kazdy federacyjny okręt jedna salwą. Pytanie brzmi: czy te statki też będą dostepne dla garczy? Autorzy gry nic nie mówia na ten temat, ale osobiście uważam, ze żeby zachowac balans gry będa to tylko NPCe, najwyzej bedzie mozna do nich postrzelać jak zaatakują.Ma być też wreszcie pokazane obszary graniczne niesąsiadujące z Federacja i Klingonami. Nareszcie dowiemy się kto naprawdę jest na granicy i czy Taurhai istnieją (kto czytal podręczniki RPG Star Trek to wie o kim mówię) - w co osobiście wątpię.Naprawdę jak przeczytałem to wszystko to zaczynam myslec o kupnie tej gry bo lubie strzelać do fedków i Klingonów, a tak będa to mógł robic kompletnie bezkarnie, a nie w jakis holodekach...

  Anonymous
  Guest
  #87518

  Dołączona grafika

  I. Thorne
  Participant
  #87520

  A teraz powiedzmy na serio - prędzej czy później taki dodatek się pojawi, bo arcywróg federacji nie mógłby zniknąć i wciąz fascynuje wielu trekkerów (np. mnie ).Cóż trzeba byc cierpliwym...

  Piotr
  Keymaster
  #87527

  Zaszalałeś, Thorne. 😉 Oczywiście nikt chyba nie wątpi, że cały ten news to był nasz żart na 1. kwietnia? 😉

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram