Star Trek Online już za 25 dni?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #3912

  Jak donosi portal SyFy, już za 25 dni możemy doczekać się premiery długo oczekiwanej przez fanów gry Star Trek Online. Niestety, jest to jednak wciąż mało prawdopodobne.

  [more]Niedawno na stronie głównej developera MMORPG pojawił się zegarek odliczający od 25 dni w dół. Ponad nim znalazł się niewielki obrazek ukazujący planetę, kosmos i pole asteroid. Czy owo odliczanie dotyczy jednak ST:O, pozostaje zagadką; równie dobrze może ono wskazywać wydanie innej gry, ot choćby Champions Online (planowana premiera: wiosna 2009 roku).

  Firma Cryptic Studios przejeła projekt ST:O od Perpetual Entertainment na początku tego roku. Prace nad grą MMORPG osadzoną w świecie treka trwają już od blisko czterech lat. 27 lipca odliczanie się zakończy - lecz co stanie się wówczas, wciąż jest zagadką. Pozostaje nam jednak nadzieja, że będzie to związane z oczekiwaną przez nas grą.[/more]

  cinus
  Participant
  #59655

  No nie wiem jak wy, ale ja się nie mogę doczekać :>

  r_ADM
  Participant
  #59661

  Premiery ? Nie wierze w nic wiecej niz jakas rozbudowana zapowiedz, a pewnie i tak skonczy sie na jakims teaserku i kilku screenach.

  cinus
  Participant
  #59662

  O ile będzie faktycznie chodzić o ST:O. Niemniej jednak każdy news o tej grze przyprawia o dreszcze 🙂

  Tom
  Participant
  #59663

  Też wątpię, żeby wydali za 20 dni ST:O. Raczej oficjalnie potwierdzą (bo tego nie zrobili), że przejęli produkcję od Perpetual Entertainment. Dadzą parę screenów i może zrobią update oficjalnej strony ST:O.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram