Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek na Falkonie 2010

Star Trek na Falkonie 2010

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #5899

  Ogólnopolski konwent miłośników fantastyki Falkon odbędzie się już niedługo, bo w dniach 11-14 listopada. Na konwencie pojawią się także punkty programu związane ze Star Trekiem, przygotowane przy współpracy ze stowarzyszeniem TrekSfera.

  [more]

  Dołączona grafika

  12 listopada, o g.10 odbędzie się prelekcja "Jak powstaje klingońska kultura?" prowadzona przez Pawła Dąbrowskiego "fluora"

  opis: Klingoni zyskali niesamowitą popularność, są jednym z najlepiej rozpoznawanych motywów ze Star Treka. Co jest interesującego w Klingonach? Jak tworzono kulturę klingońską? Jak twórcy i fani współpracują przy jej tworzeniu?

  Dołączona grafika

  13 listopada. o g.17 odbędzie się prelekcja "Kanon i nie-kanon w Star Treku czyli fanów wojna o prawdę" prowadzona przez Michała Kolanko "waterhouse'a"

  opis: Czym jest kanon w Star Treku? Jakie były największe wpadki autorów i najżywsze dyskusje fanów związane z tym tematem na przestrzeni lat istnienia fenomenu Treka? Czy w ogóle warto o takich sprawach dyskutować? Prezentacja całkowicie niekanoniczna.

  Dołączona grafika

  Serdecznie zapraszamy.

  Źródło: program konwentu Falkon[/more]

  Jamjumetley
  Participant
  #94404

  To dlatego powstał na forum temat o przyczynach popularności Klingonów 😉

  fluor
  Keymaster
  #94406

  Muszę wiedzieć o czym mam mówić 🙂

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram