Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek Magazine #17 o najnowszym filmie

Star Trek Magazine #17 o najnowszym filmie

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #4418

  Star Trek Magazine #17, który ukaże się w przyszłym tygodniu, skupia się na najnowszym filmie. Zawiera między innymi wywiad ze Scottem Chamblissem, projektantem dekoracji. Przedstawiamy okładkę magazynu i fragmenty rozmowy:

  [more]

  Dołączona grafika

  O pracy z J.J. Abramsem:

  J.J. często używał słowa "przystępny", kiedy razem pracowaliśmy. Nieważne jak szalony jest Star Trek, przestrzeń kosmiczna i przyszłość, on chce, by to było przystępne dla widowni. Ma to sens. Rzeczy takie jak wojskowe promy transportowe przypominają prawdziwe wojskowe autobusy. Są szorstkie, gdzieniegdzie odpada farba, poręcze i pasy bezpieczeństwa sprawiają, że ma to sens teraz i będzie miało sens za 200 lat. Uwielbiałem robić te małe dekoracje, były takie małe jak pudełka z biżuterią.

  O ulubionym planie z filmu:

  Jestem bardzo zadowolony ze sposobu w jaki zrobiliśmy mostek kapitański. To moje trzy ulubione dekoracje: mostek, całe wnętrze Narady (które jest minimalistyczne, z olbrzymią dokładnością, i surowe) i "Jellyfish" ("meduza") - niewielki okręt Nimoya.

  Więcej w magazynie Star Trek #17 i na TrekMovie.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram