Forum Trek.pl Newsy Star Trek "Star Trek" jeszcze się trzyma, choć spada

"Star Trek" jeszcze się trzyma, choć spada

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4715

  "Star Trek" zarobił w ten weekend 5.6 miliona, pobiwszy tym samym "Terminator: Ocalenie," "Drag Me To Hell" oraz "Anioły & Demony."

  Prawie pobił tym premierę nowego filmu Eddie'go Murphy "Wyobraź sobie," który zrobił klape. Ten film osiągnął ledwie 100,000 więcej zysku, niż "Star Trek," i jest daleko za "Land of the Lost" , które zarobiło 9.2 milionów i utrzymało miejsce piąte.

  [more]"The Hangover" w swym drugim tygodniu zarobił 33.4 miliony, dostał się więc na szczyt listy.

  Jednak wygląda na to, że to nowa produkcja wytwórni Disney/Pixar "Up" będzie filmem, który prześcignie "Star Trek" w jego wpływach z biletów. Film, w którym między innymi głos podkłada Ed Asner i złoczyńca z "Star Trek VI: The Undiscovered Country" Christopher Plummer, zarobił następne 30.5 miliona, co razem daje 187.2 milionów wpływów kasowych. Jest prawdopodobne, że przekroczy llczbę 232 milionów, które "Star Trek" niemal osiągnął do czerwca.

  Chociaż "Star Trek" przodował w rankingach kasowych prawie od trzeciego tygodnia emisji, nigdy nie oczekiwano, że zostanie najbardziej kasowym filmem roku. A jednak najnowszy film J.J. Abramsa, jedenasty z rzędu kinowy Star Trek daleko przekroczył finansowe oczekiwania Paramountu i stał się jednym z najchętniej oglądanych filmów roku, osiągając 95% w rankingu serwisu Rotten Tomatoes.

  Studio zamówiło już scenariusz do sequela, i jest bardzo mało wątpliwości co do tego, że producentem będzie Paramount.

  Źródło: Airlock Alpha[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram