Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek: Countdown

Star Trek: Countdown

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4164

  Romulański patriota, który stał się złoczyńcą oraz kilka postaci znanych ze Star Trek: The Next Generation pojawi się w Star Trek: Countdown.

  [more]Comic Book Resources donosi, że komiks Star Trek: Countdown, który ma zadebiutować w przyszłym miesiącu, przedstawi historię Nero, romulańskiego złoczyńcy ze Star Trek XI i będzie osadzony w ramach czasowych Tne Next Generation. "Pracowaliśmy ze scenariuszem autorstwa Kurtzman/Orci, by przedstawić postać Nero i jego przeszłość, a potem opisać, co się z nim stanie w świecie Next Generation" powiedział jeden z autorów, Tim Jones. "To bardzo poruszające, śledzić drogę Nero, który z romulańskiego patrioty staje się mordercą i łajdakiem".

  Również niektóre z postaci The Next Generation pojawią się w tej miniserii. "W zasadzie będzie to tak, że komiks wypełni przestrzeń między Star Trek: Nemesis a nowym filmem".

  J.J. Abrams, Roberto Orci i Alex Kurtzman mieli udział w rozwoju Star Trek: Countdown, "Wskazali nam kierunek, a Bob nadzorował zgodność projektu ze scenariuszem K/O [Kurtzman/Orci Productions]" powiedział Jones. "Oni są Świętą Trójcą, która wprowadzi 'Star Trek' w przyszłość, dopatrzyli więc wszystkiego i zaaprobowali produkt finalny" powiedział Johnson.

  Star Trek: Countdown wyjdzie w czterech częściach. Część pierwsza pojawi się w sprzedaży w styczniu, a następne będą ukazywać się co miesiąc.

  Źródło: TrekToday.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram