Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek: Axanar - nowy serial online

Star Trek: Axanar - nowy serial online

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #7704

  Na nowy, oficjalny serial Star Trek nie ma chyba co liczyć, w każdym razie nie w ciągu najbliższych kilku lat. Nic zatem dziwnego, że kwitnie trend nagrywania i udostępniania seriali online, na czele z Phase II i New Voyages. Oto najnowszy projekt - Star Trek: Axanar. W produkcję zaangażowały się znane osoby, między innymi Richard Hatch (Battlestar Galactica), JG Hertzler (Martok z DS9), i Gary Graham (Soval z ENT).

  Dołączona grafika

  [more]Akcja Star Trek: Axanar toczy się 21 lat po wydarzeniach z TOS: Where no Man Has Gone Before, pierwszego odcinka z udziałem kapitana Kirka. Jest to historia Gartha z Izar, legendarnego kapitana Gwiezdnej Floty, który był idolem Kirka. Garth, bohater bitwy o Axanar, skartografował więcej planet niż jakikolwiek inny kapitan i jego historia należała do kanonu lektur w Akademii. Serial ma opowiadać historię Gartha i jego załogi podczas czterech lat wojny z Imperium Klingonów. Wspomni też o wydarzeniach, które doprowadziły Gartha do stania się psychopatą, znanym w odcinka TOS: Whom gods destroyes.

  Strona serialu: http://startrekaxanar.com

  Zdjęcia mają się zacząć w lutym tego roku.

  Źródło: TrekMovie[/more]

  Q__
  Participant
  #115837

  na czele z Phase II i New Voyages.

  B. niezręczne sformułowanie, zwazywszy na to, że są to dwie kolejne mutacje tego samego projektu.

  W produkcję zaangażowały się znane osoby, między innymi Richard Hatch (Battlestar Galactica), JG Hertzler (Martok z DS9), i Gary Graham (Soval z ENT).

  Oraz - od strony scenariuszowej - David Gerrold.

  Strona serialu: http://startrekaxanar.com

  Dokładniejszy rzut oka na nią, zamiast przepisywania z TrekMovie przyniósłby parę kolejnych ciekawych informacji nt. tego jakich znanych bohaterów Treka w Axanarze zobaczymy, a jest tego sporo.

  ps. Warto jeszcze dodać, że przy tworzeniu Axanaru współpracują zgodnie James Cawley z NV i John Broughton z Farraguta, co oznacza, że niedawne podziały w fanfilmowym światku nie są tak głębokie jakby się moglo zdawać.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram