Specjalny projekt dla kopalni #8

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #7578

  Dołączona grafika

  Od jutrzejszej przerwy technicznej (3 października) dostępny będzie ostatni projekt z cyklu "Mine Outpost Featured Project", którym można poprawić wygląd flotowej kopalni dilithium oraz przylegającego otoczenia. Dla przypomnienia: co drugi czwartek Cryptic regularnie udostępnia graczom zadania trwające 2 godziny i kosztujące 200 tysięcy dilithium, a których ukończenie poprawia wygląd i wrażenia estetyczne we flotowych nieruchomościach. Końcowy z projektów dotyczących struktur wydobywczych, nazwany "Improved Efficiency" spowoduje, że na zewnątrz kopalni pojawią się dodatkowe instalacje, np. futurystyczne rury czy wiertła. Powyższe nie zmieni mocy przerobowych kopalni i nie zmieni w żaden sposób jej funkcjonalności.

  [more]

  Dołączona grafika

  Projekt będzie można rozpocząć w ciągu dwóch tygodni, czyli do przerwy technicznej 17 października, ale wykonywać się może już po tej przerwie. W danym momencie można wykonywać tylko jeden projekt specjalny, dlatego twórcy i deweloperzy STO sugerują pośpiech przy jego rozpoczęciu.

  Źródło: Legacy of Romulus Dev Blog #45

  [/more]

  LIBERTO
  Participant
  #114519

  na obrazkach wygląda toto nawet ładnie ciekawe czy "na żywo" efekt będzie równie dobry 😉

  I. Thorne
  Participant
  #114522

  A mnie bardziej zainteresowala informacja, ze to ostatni projekt dla kopalni czyli czas na nowa strukture flotowa i projekty upiekszajace do niej.

  Smiecho
  Participant
  #114523

  Poczekaj... Wcześniej pewnie dadzą powtórkę wszystkich poprzednich projektów...

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram