Specjalny projekt dla kopalni #3

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Melnikor
  Participant
  #7485

  Dołączona grafika

  W czwartek (25 lipca) dostępny będzie kolejny projekt z cyklu "Mine Outpost Featured Project", którym można poprawić estetykę kopalni w Beta Ursae Sector Block. Dla przypomnienia: co drugi czwartek Cryptic regularnie udostępnia graczom zadania trwające 2 godziny i kosztujące 200 tysięcy dilithium, a których ukończenie poprawia wygląd i wrażenia estetyczne w kopalni. W ramach dzisiejszego projektu - "Business as Usual", dzięki porozumieniu Floty gracza z Republiką Romulańską w kopalni zostaną zatrudnieni dodatkowi górnicy i robotnicy. Będą oni przebywać zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz części naziemnej wyrobiska.

  [more]

  Dołączona grafika

  Projekt będzie można rozpocząć w ciągu dwóch tygodni, czyli do przerwy technicznej 8 sierpnia, ale wykonywać się może już po tej przerwie. W danym momencie można wykonywać tylko jeden projekt specjalny, dlatego twórcy i deweloperzy STO sugerują pośpiech przy jego rozpoczęciu.

  Źródło: Legacy of Romulus Dev Blog #34

  [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram