Specjalny projekt dla kopalni #2

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Melnikor
  Participant
  #7471

  Dołączona grafika

  W czwartek (11 lipca) dostępny będzie kolejny projekt z cyklu "Mine Outpost Featured Project", którym można poprawić estetykę kopalni w Beta Ursae Sector Block. Dla przypomnienia: co drugi czwartek Cryptic regularnie udostępnia graczom zadania trwające 2 godziny i kosztujące 200 tysięcy dilithium, a których ukończenie poprawia wygląd i wrażenia estetyczne w kopalni. Fundusze z obecnej zbiorki zostaną wykorzystane do demontażu części ścian i podłóg, w celu wyeksponowania złóż dilithium. Materiały odzyskane z wyburzeń posłużą do skonstruowania wieszaków na skafandry środowiskowe.

  [more]

  Dołączona grafika

  Projekt będzie można rozpocząć w ciągu dwóch tygodni, czyli do przerwy technicznej 25 lipca, ale wykonywać się może już po tej przerwie. W danym momencie można wykonywać tylko jeden projekt specjalny, dlatego twórcy i deweloperzy STO sugerują pośpiech przy jego rozpoczęciu.

  Źródło: Legacy of Romulus Dev Blog #31

  [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram