Specjalny projekt dla baz floty

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #6873

  Dołączona grafika

  Z Dev Bloga STO: "Od czasu do czasu dla flot udostępnione zostaną specjalne projekty, dzięki którym będzie możliwe odblokowanie nowych funkcji w bazie floty, jak na przykład dodatkowej załogi, więcej możliwości dostosowania do własnych potrzeb, tudzież więcej cech rozpoznawalnych z uniwersum Start Trek. Trzeba być jednak szybkim, bo te specjalne projekty są dostępne tylko przez ograniczony czas. Projekt można rozpocząć przed zakończeniem tego promocyjnego okienka i można go kontynuować po jego zamknięciu, ale trzeba się śpieszyć - można mieć otwarty tylko jeden specjalny projekt na raz, zatem warto szybko skończyć jeden, by móc pracować nad następnym specjalnym udogodnieniem.

  [more]Pierwszym z udostępnionych projektów specjalnych jest "Room with a View" ["Pokój z widokiem" - przyp. tł.]. Bazy gwiezdne to ciężkie obiekty ze zbrojeniami i potężnymi wzmocnieniami struktury, ale na szczęście niesamowite materiały dostępne w XXV wieku, jak przezroczyste aluminium sprawiają, że możliwe jest stworzenie budowli wytrzymującej ekstremalne ciśnienia przestrzeni kosmicznej lub walkę, jednocześnie zapewniając zapierający dech w piersiach widok na kosmos. Po zakończeniu wspomnianego projektu opuszczone zostaną wewnętrzne osłony, dzięki czemu z głównej hali bazy możliwy będzie wspaniały widok na gwiazdy w całej swojej okazałości.

  Dołączona grafika

  Projekt będzie dostępny do 26. lipca, do około 19:00 polskiego czasu."

  Źródło: Season 6 Dev Blog #12[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram