Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Specjalny projekt dla baz floty #2

Specjalny projekt dla baz floty #2

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #6892

  Dołączona grafika

  Z DEV Bloga STO: "Raz na jakiś czas flotom zostanie udostępniony do wykonania specjalny projekt, dzięki któremu odblokowane zostaną nowe funkcje w bazie, jak na przykład więcej załogi, zmiany w wyglądzie lub nawet elementy rozpoznawalne z seriali i filmów Star Trek. Trzeba być jednak szybkim - takie projekty są dostępne tylko przez ograniczony czas. Projekt musi być rozpoczęty przed końcem okresu, w którym jest udostępniony, ale kiedy się już zacznie, to zakończy się sukcesem nawet jeśli okienko w którym był dostępny już się skończyło. Pamiętajcie o jednym: można pracować tylko z jednym takim projektem na raz, zatem warto szybko skończyć jeden, by móc rozpoczynać kolejny.

  [more]Naszym drugim projektem specjalnym jest "Interior Designer" ["Dekorator wnętrz" - przyp. tł.]. Wprawdzie bazy są tworzone dla bitew i wsparcia floty, ale przecież dla swojej załogi są również miejscem pracy i pobytu przez długie miesiące, a nawet lata. Jest naturalnym, że ekipa bazy będzie bardziej zadowolona i produktywniejsza, jeśli ich otoczenie odzwierciedlać będzie naturalne zaangażowanie w poszukiwanie harmonii (to o Federacji) albo będzie przypominać o etosie wojownika i o wspaniałych historycznych zwycięstwach (dla Klingonów).

  Dołączona grafika

  Po ukończeniu tego specjalnego projektu do wnętrz bazy zostaną dodane dekoracje. W przypadku baz federacyjnych będzie to odrobina flory, konsole i panele, natomiast dla baz klingońskich przygotowano posągi i specjalne symbole. "Interior Designer" będzie dostępny od 26. lipca (od 19:00) do 9. sierpnia (do 19:00 - obie godziny polskiego czasu)."

  Źródło: Season 6 Dev Blog #18

  [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram