Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Specjalny projekt dla baz floty #14

Specjalny projekt dla baz floty #14

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #7276

  Dołączona grafika

  Od jutra (14 marca) dostępny będzie kolejny projekt z cyklu "Starbase Featured Project", którym można poprawić estetykę flotowej bazy. Dla przypomnienia: co drugi czwartek Cryptic regularnie udostępnia graczom zadania trwające 2 godziny i kosztujące 200 tysięcy dilithium, a których ukończenie poprawia wygląd i wrażenia estetyczne w bazie floty lub ambasadzie. Tym razem jest to projekt nazwany "Museum Quality". Jego wykonanie ozdobi bazę Federacji bannerami i logiem Zjednoczonej Federacji Planet, natomiast u Klingonów umiejscowi manekiny z historycznymi mundurami.

  [more]

  Dołączona grafika

  Projekt będzie można rozpocząć w ciągu dwóch tygodni, czyli do przerwy technicznej 28 marca, ale wykonywać się może już po tej przerwie. W danym momencie można wykonywać tylko jeden projekt specjalny, dlatego twórcy i deweloperzy STO sugerują pośpiech przy jego rozpoczęciu.

  Źródło: Season 7 Dev Blog #40

  [/more]

  FAB
  Participant
  #110973

  Zaczynam się zastanawiać czym nas jeszcze "zaskoczą" twórcy. Może jakieś firanki na okna? Albo graffiti w toalecie?

  Slawek
  Moderator
  #110974

  Wpierw sama toaleta. Za 200,000 dilithium, oczywiście.Tych mundurów to KDF za dużo na wystawie mieć raczej nie będzie. Szczególnie, że Cryptic wszystkiego do gry nie wprowadził co widzieliśmy w serii.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram