Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Specjalny projekt dla baz floty #10

Specjalny projekt dla baz floty #10

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #7076

  Dołączona grafika

  Po raz kolejny graczom zostanie udostępniony specjalny projekt z cyklu "Starbase Featured Project", którym można poprawić estetykę baz floty. Słowem przypomnienia: od rozpoczęcia sezonu 6. i wprowadzenia do gry mechaniki baz floty co drugi czwartek Cryptic regularnie udostępnia graczom zadania trwające 2 godziny i kosztujące 200 tysięcy dilithium. W wyniku ukończenia projektów nie zmienia się funkcjonalność bazy, a jedynie wygląd lub stan osobowy bazy. Od czwartku (15. listopada) przez dwa tygodnie dostępny będzie kolejny projekt specjalny nazwany "First One, Then the Other", który do bazy federacyjnej doda parkiet i DJ'a, a do bazy KDF stół konferencyjny.

  [more]

  Dołączona grafika

  Zasady projektów specjalnych pozostają bez zmian. Przez dwa tygodnie, czyli do przerwy technicznej 29. listopada będzie można rozpocząć zadanie, które wykonywać się może już po tej przerwie. W danym momencie można wykonywać tylko jeden projekt specjalny na raz, dlatego twórcy i deweloperzy STO sugerują pośpiech przy jego rozpoczęciu.

  Źródło: Season 7 Dev Blog #18[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram