Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Sierpniowe zapowiedzi Sci Fi Channel

Sierpniowe zapowiedzi Sci Fi Channel

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5672

  W drugim miesiącu wakacji widzowie kanału Sci Fi będą mogli kontynuować oglądanie przygód Poszukiwacza Prawdy oraz mieszkańców miateczka Eureka. Poza tym jak zwykle w programie wiele filmów z gatunku fantastyki i horroru.

  [more]Miecz Prawdy – sezon 1

  Dwa odcinki w czwartki o 21:00

  Dołączona grafika

  Ten imponujący serial fantasy powraca latem na ekrany w ramach przygotowań do regionalnej premiery nowego, drugiego sezonu. Serial został zrealizowany w oparciu o niezmiernie popularny cykl powieści fantasy autorstwa Terry’ego Goodkinda pt. Miecz Prawdy. Ukazuje on niezwykłą podróż młodego leśnika, Richarda Cyphera (Craig Horner). Zrządzeniem losu spotyka on na swej drodze tajemniczą kobietę o imieniu Kahlan (Bridget Regan) oraz mądrego i potężnego czarodzieja, Zeddicusa (Bruce Spence). To oni uświadamiają mu jego prawdziwe przeznaczenie. Richard okazuje się zapowiedzianym przez proroków Poszukiwaczem Prawdy – pierwszym prawdziwym Poszukiwaczem od tysiąca lat, który przyszedł na świat, by zawładnąć potężnym Mieczem Prawdy i położyć kres tyranii Rahla Posępnego (Craig Parker).

  ==========

  Eureka – sezon 1 i 2

  Dwa odcinki w poniedziałki o 21:00

  Premiera drugiego sezonu 30 sierpnia o 21:50

  Dołączona grafika

  W sierpniu kontynuować będziemy emisję serialu Eureka. Aby przygotować widzów do planowanej na 30 sierpnia premiery drugiego sezonu, ponownie pokażemy wszystkie przygody mieszkańców tego fantastycznego miasteczka. Wypadek samochodowy sprawia, że szeryf federalny Jack Carter trafia do tajnego miasteczka o nazwie Eureka. Wydawałoby się, że władze Stanów Zjednoczonych zgromadziły w tym dziwnym miejscu wszystkich geniuszy świata, by pracowali oni nad zatwierdzonymi przez rząd ulepszeniami i wynalazkami. Gdy pewien eksperyment kończy się niepowodzeniem, Jack zostaje obrany następcą rannego szeryfa. To jednak nie jego intelekt, ale zdolność empatii i łatwość nawiązywania kontaktów zdecydowały o tym, że stał się on idealnym kandydatem na ten urząd. Już wkrótce Jack przekonuje się, że Eureka jest bardziej tajemnicza, niż mu się wydawało.

  ==========

  Łowcy Duchów – Wydział Międzynarodowy – sezon 2

  Pierwsze dwa odcinki we wtorek 24 sierpnia o 21:00

  Cykl, oparty na niezwykle popularnej produkcji kanału Sci Fi pt. Łowcy Duchów. Nowo utworzony zespół badaczy zjawisk paranormalnych śmiało wyrusza w nieznane, by zweryfikować doniesienia na temat domniemanych zjawisk nadprzyrodzonych na terenie Europy. Jakie upiory i monstra czekają na nich w nawiedzonych, mrocznych zakątkach Starego Świata?

  ==========

  Wieczory strasznych filmów

  Soboty o 21:00

  Sierpniowe soboty przebiegać będą na kanale Sci Fi pod znakiem strasznych filmów. Co tydzień na godzinę 21:00 zaplanowaliśmy podwójny seans filmowy dla amatorów mrożących krew w żyłach opowieści. Na naszej antenie obejrzeć będzie można wówczas wyłącznie horrory, dreszczowce i filmy grozy. Pokażemy zarówno klasyki, jak i nowe historie, gwarantujące nocne koszmary. Sobotnie wieczory na antenie Sci Fi zamienią się w Wieczory strasznych filmów. W tym miesiącu pokażemy: Szkolny areszt, Potwory z podziemi, Wybrańcy piekieł, Władca komarów, Strachy z Beacon, Martwe fale, Strażnik dusz oraz Potwór.

  ==========

  Filmowe propozycje sierpnia

  Potwory z podziemi

  Premiera w piątek 6 sierpnia o 21:00

  Danny Kessler (Daniel Baldwin) odkrywa przerażające, podziemne istoty, które od wieków atakują i zabijają mieszkańców miasteczka. By zapobiec spustoszeniu i ogólnej zagładzie, mężczyzna próbuje przekonać obywateli Prophet Hills, że mordercze potwory naprawdę istnieją.

  ==========

  Martwe fale

  Premiera w piątek 20 sierpnia o 21:00

  Terroryści uwalniają broń biologiczną, która zamienia mieszkańców Los Angeles w zombie. Ocalałym ludziom pomóc może jedynie radiowy DJ, Logan Burnhardt (Bill Moseley). Zaczyna on otrzymywać raporty na temat ulicznych zamieszek. Dzwonią też stali słuchacze, by podzielić się swoimi osobistymi doświadczeniami. Wkrótce jednak terroryści zaczynają bezpośrednio zagrażać Loganowi oraz członkom jego zespołu.

  ==========

  Poza Sherwood Forest

  Piątek 13 sierpnia o 21:00

  Klasyczny mit o Robin Hoodzie nabiera nadprzyrodzonego charakteru. Podły szeryf z Nottingham terroryzuje Robina (Robin Dunne) i jego wesołych kompanów przy pomocy potężnego, uskrzydlonego potwora, który co noc zamienia się w piękną Alinę. Jedynie Robin z pomocą przyjaciół może zdjąć z Aliny tę straszną klątwę, nie narażając jednocześnie na niebezpieczeństwo swojej ukochanej Lady Marion (Erica Durance). W role drugoplanowe wcielili się m.in. Julian Sands i David Richmond-Peck.

  ==========

  Strachy z Beacon

  Sobota 21 sierpnia o 21:00

  Po śmierci swojego czteroletniego syna, rozgoryczeni Bryn i Paul Shaw wprowadzają się do lokalu w Beacon Apartments. Wkrótce w staromodnym mieszkaniu Bryn spotyka ducha chłopca. Ma nadzieję, że ratując duszę tego nieszczęśliwego dziecka, znajdzie pocieszenie – i skontaktuje się z własnym synkiem. Thriller z Teri Polo i Davidem Reesem Snellem w rolach głównych.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram