Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Serialowe wieści- FlashForward, Heroes, Miecz Prawdy

Serialowe wieści- FlashForward, Heroes, Miecz Prawdy

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • BeneGesserit
  Participant
  #5296

  Na stronie TorrentFreak ukazała się lista najczęściej ściąganych seriali telewizyjnych. Palmę pierwszeństwa zdobył Heroes, który jako jedyny na liście miał liczbę pirackich kopii (ponad 6,5mln) wyższą niż oglądalność serialu w amerykańskiej TV (5,9mln widzów).

  Nowe odcinki FlashForward ukażą się z dwutygodniowym opóźnieniem. Sieć ABC nie podała przyczyny przesunięcia. Powrotu serialu możemy spodziewać się w czwartek 18 marca. (Źródło: SCI FI Wire)

  23 stycznia wyemitowany zostanie odcinek Miecza Prawdy (Legend of the Seeker), w którym zagra znana nam z roli T`Pol w Star Trek: Enterprise Jolene Blalock. Aktorka wcieliła się w postać posiadającej ogromne moce magiczne Siostry Ciemności.

  Infango
  Participant
  #84310

  I czy nie było by lepiej gdyby te seriale były 12 godzin po premierze w tv udostępniane w usłudze online dostępnej dla wszystkich za darmo z reklamami dostosowanymi do lokacji oglądającego lub bez reklam za opłatą ? Przy takiej popularności to chyba by się musiało opłacać ?

  Zuza
  Participant
  #84330

  Część jest, na stronach oficjalnych seriali lub w serwisach typu tv.com.

  Toreth
  Participant
  #84338

  Ale te na stronach oficjalnych zazwyczaj tylko dla amerykańskiej widowni.

  Ja oglądam tu: http://www.in2streams.com -

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram