Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Serialowe gwiazdy w Resident Evil 4

Serialowe gwiazdy w Resident Evil 4

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • GWYNBLEIDD
  Participant
  #5025

  Jak donosi portal totalscifionline gwiazdy dwóch bardzo znanych w ostatnich latach seriali trafiły do obsady najnowszego, czwartego już z kolei filmu spod znaku Resident Evil. Czwarta odsłona filmu opartego na grach komputerowych będzie nosić tytuł Resident Evil: Afterlife. Prace nad nią ruszą w październiku tego roku, zaś do kin w USA trafi 27 sierpnia 2010 roku. W jej obsadzie znalazło się miejsce dla gwiazd seriali Heroes oraz Prison Break.

  [more]W obsadzie Afterlife znaleźli się: Ali Larter znana z roli Niki Sanders w Heroes (Herosi), która pojawiła się już w poprzednim filmie spod znaku Resident Evil, wcielając się w rolę Claire Redfield. Przypomnijmy, że Clair była przywódczynią ocalałych w L.A ludzi, którzy uciekają na Alaskę, aby przetrwać epidemię wirusa. W rolę jednego z tych ocalałych ma wcielić się Wentworth Miller znany z roli Michaela Scofielda w Prison Break (Skazany na śmierć). Według informacji portalu imdb.com zagra on postać męża Claire o imieniu Chris.

  Pisze o tym totalscifionline.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram