Season One: Update Two

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Anonymous
  Guest
  #5612

  Dołączona grafika

  3 czerwca pojawił się kolejny patch dodatku Season One, w którym dodano kilka ciekawych rzeczy.

  [more]Wśród tych nowych dodatków warto zwrócić uwagę na Accolades i Squad Support.

  Pierwszy to system osiągnięć pozwalający graczom na sprawdzenie siebie lub na rywalizację z innymi. Kolejne osiągnięcia będzie się uzyskiwać poprzez specjalne misje lub po spełnieniu konkretnego warunku (np. pokonanie określonej ilości wrogów jakiegoś gatunku lub frakcji). Do zdobycia są setki osiągnięć i jak zapewniają twórcy, będą pojawiać się nowe, więc będzie co robić. Poza zaspokojeniem swojego ego pokonywanie kolejnych wyzwań ma dawać przeróżne bonusy, od tytułu za konkretne osiągnięcie po buffy dla postaci i statku.

  Drugim dodatkiem jest możliwość gry ze znajomym, który ma o wiele niższy lub o wiele wyższy poziom w grze od nas. Dzięki temu nowi gracze będą mogli zakładać drużyny z bardziej doświadczonymi graczami i dzięki temu łatwiej im będzie się wdrożyć w grę. System ma dopasować automatycznie trudność i ilość zdobywanych punktów doświadczenia. Co ciekawe, dropy będą odpowiadały poziomowi pokonanego wroga, więc czasem gracz z niższym poziomem może zdobyć coś naprawdę ciekawego. Oczywiście często nie będzie mógł zdobyczy użyć, ale może ją sprzedać lub zachować na później.

  Poza tymi rzeczami dostaliśmy jeszcze odświeżony i bardziej czytelny interfejs C-Store wraz z zapowiedzią kolejnych rzeczy, które będzie można w nim kupić - i wiele, wiele innych.

  O wszystkich zmianach i dodatkach można przeczytać na forum Star Trek Online.[/more]

  Zuza
  Participant
  #90094

  Czy ktoś próbował już grać w Squad Support?Może to tylko zbieg okoliczności, ale po dołączeniu do takiej grupy, po próbie zajrzenia do "social -> team stats" gra się wywalała :oAle poza tym opcja fajna, ten widok "niezwyciężonego" admiralskiego statku z osłonami szybko spadającymi do zera... 🙄

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram