Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Scenarzyści Star Treka producentami adaptacji książki Anne Rice

Scenarzyści Star Treka producentami adaptacji książki Anne Rice

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #6644

  Współscenarzyści najnowszych filmów Star Trek, Roberto Orci i Alex Kurtzman pracują obecnie nad powrotem na wielki ekran wampira Lestata. Razem z innymi pracują nad przeniesieniem na ekran czwartej książki Anne Rice Opowieść o złodzieju ciał.

  [more]

  Dołączona grafika

  Jak poinformował The Hollywood Reporter, wytwórnia Imagine Entertainment Rona Howarda jest zainteresowana zakupem praw do ekranizacji wspomnianej książki

  Scenariusz zostanie napisany przez Lee Pattersona (Snatched). Orci oraz Kurtzman będą producentami, razem z Ronem Howardem i Brianem Glazerem. We czwórkę pracowali już dawniej nad filmem Kowboje i Obcy. Na razie film wciąż jest w fazie negocjacji.

  Do tej pory sfilmowano dwie książki z wampirycznego cyklu Anne Rice: Wywiad z Wampirem, z popisowa rolą Toma Cruise'a w 1994 oraz Królową Przeklętych z 2002 roku (film wykorzystujący elementy drugiej i trzeciej części cyklu). Wywiad z Wampirem był wielkim hitem, natomiast Królową przeklętych uznano za rozczarowanie.

  Opowieść o Złodzieju Ciał to historia wymiany fizyczną powłoką, jakiej dokonał Lestat z pewnym sprytnym oszustem.

  Źródło: TrekMovie[/more]

  Dalek
  Participant
  #104137

  Jedna z lepszych książek o Lestacie, dalej już z górki, czy raczej ze stromego zbocza. Idealny materiał na film, sporo akcji i ładne krajobrazy. Zobaczymy, może coś fajnego z tego wyjdzie.

  Eviva
  Participant
  #104138

  Ja też mam taką nadzieję, bo książka jest wyjątkowo ciekawa. Oby tego nie spartolili.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram