Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Scenariusze nowych filmów Stargate gotowe, ale produkcja nie ruszyła

Scenariusze nowych filmów Stargate gotowe, ale produkcja nie ruszyła

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4917

  Dzięki Stargate: Universe notowania świata Gwiezdnych Wrót wzrosły. Scenariusze nowych filmów zostały już napisane, ale może upłynąć trochę czasu do pojawienia się na DVD następnego filmu z serii Stargate.

  [more]Według portalu SCI FI Wire producent Stargate: Universe Robert C. Cooper jest w posiadaniu już ukończonych scenariuszy do filmów Stargate SG-1 i Stargate: Atlantis, ale na razie wszystkie wysiłki zostały skierowane w stronę promocji nowego serialu telewizyjnego, co będzie miało miejsce tej jesieni, przez co produkcja filmów została zawieszona.

  "Jesteśmy gotowi zacząć," powiedział Cooper. "Czekamy jedynie na szansę". W przeszłości realizacja filmów Stargate SG-1 dla celów DVD była lukratywnym przedsięwzięciem - Continuum i The Ark of Truth przyniosły pokaźne zyski. Teraz przemysł DVD ma kłopoty finansowe, co stanowi wyzwanie dla każdej nowej produkcji na rynku. "Chcemy, by film odniósł sukces," wyjaśnił Cooper. "Studio też chce odnieść sukces, a my naprawdę nie chcemy, aby kontynuowano złą passę finansową, która moim zdaniem trwa w tej chwili."

  Fani uniwersum Stargate mogą być pewni, że zaniechanie tworzenia tych filmów w żaden sposób nie wpłynie na Stargate: Universe, gdyż będą one zupełnie oddzielnym produktem.

  "Akcja fabuły Atlantis zaczyna się wkrótce po zakończeniu piątego sezonu" powiedział Cooper "SG-1 zajmuje miejsce gdzieś pomiędzy ostatnimi filmami a początkiem Universe".

  Premiera dwugodzinnego pilota "Stargate: Universe" odbędzie 2 października na kanale Syfy.

  Źródło: Airlock Alpha[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram