Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Rusza preorder King's Bunty: Nowe Światy!

Rusza preorder King's Bunty: Nowe Światy!

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #5750

  Już we wrześniu stworzysz własne misje i poznasz nowe kampanie! Dziś rusza preorder gry - zamów swój egzemplarz!

  Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rumunii oraz partner na Węgrzech z przyjemnością ogłasza, że ruszył preorder długo oczekiwanej gry King's Bounty: Nowe Światy, kontynuacji świetnie przyjętej przez polskich fanów King's Bounty: Wojownicza Księżniczka. Gra zostanie wydana w polskiej kinowej wersji językowej we wrześniu tego roku.

  Specjalnie dla czytelników Trek.pl - kody rabatowe, które należy wpisać przy realizacji zamówienia w sklepie cenega.pl:

  KB-FANSITE-10 - gra + dodatki

  KB-FANSITE-20 - same dodatki

  [more]Zamów swój egzemplarz już teraz!

  King's Bounty: Nowe Światy jest odpowiedzią na liczne prośby fanów, którzy marzyli o pełnym edytorze gry z możliwością tworzenia całych kampanii!

  Dzięki rozbudowanemu edytorowi gracze będą mogli zbudować swoje własne King's Bounty i stworzyć nową legendę! Poza edytorem gry najnowsza produkcja ze świata King's Bounty zawierać będzie dwie nowe kampanie (Mistrz Areny i Obrońca Korony), pełną wersję gry King's Bounty: Wojownicza Księżniczka wraz z potężnym dodatkiem Marsz Orków rozszerzającym rozgrywkę, mnóstwo nowych przygód, przedmiotów, czarów i potworów...

  Dołączona grafika

  Podobnie jak we wcześniejszych grach z serii King's Bounty - gracze będą mieli okazję konfrontacji z dziesiątkami nowych przeciwników. Nowe umiejętności, jak również latające wierzchowce, będą nieocenione w walce z hordami atakującymi królestwo bohatera. Księżniczce towarzyszyć będzie jej oswojony smok, który na początku jest mały, lecz rozwija się wraz ze wzrostem umiejętności gracza, aż staje się bardzo cennym sprzymierzeńcem. Smok zrobi wszystko, by bronić księżniczki podczas bitwy, zaczynając od prostych ataków, a na zionięciu ogniem i przywoływaniu wulkanów kończąc.

  Dołączona grafika

  King's Bounty: Nowe Światy zawiera:

  • Pełną wersję gry King's Bounty: Wojownicza Księżniczka
  • Edytor gry King's Bounty: Wojownicza Księżniczka
  • 2 całkiem nowe kampanie (Mistrz Areny - turniej gladiatorów obejmujący walkę z "Bossami" i Obrońca Korony - bitwy na unikalnych arenach taktycznych z losowym doborem wrogów i sprzymierzeńców)
  • Potężny dodatek do oryginalnego King's Bounty: Wojownicza Księżniczka - Marsz Orków, dodający nowe jednostki, czary i przygody.
  • Nowe potwory do zabicia lub wykorzystania w bitwie
  • 70 nowych przedmiotów, 8 nowych zestawów przedmiotów, wliczając w to 1 dla smoka i trzy wchodzące w ich skład artefakty.
  • 7 nowych przygód pozwalających bohaterom kontynuować swoją wyprawę
  • 50 nowych biegłości i umiejętności
  • 13 nowych czarów

  Dołączona grafika

  Seria King's Bounty to niezwykle popularne w Polsce gry strategiczno-przygodowe łączące turowy systemem walki z elementami RPG w bogatym świecie fantasy. Bohaterowie i ich armie będą przemierzać ogromny kontynent pełen mnóstwa różnych lokacji i mieszkańców, pozostających w ciągłej interakcji ze sobą. Komunikacja z NPCami, zbieranie zasobów i rekrutacja armii, tak jak poruszanie się bohaterem, będzie odbywać się w czasie rzeczywistym, podczas gdy wszystkie bitwy będą się odbywać w systemie turowym z naciskiem na elementy taktyczne.

  Więcej informacji na temat gry już wkrótce!

  Dołączona grafika

  Materiał promocyjny

  [/more]

  Infango
  Participant
  #92262

  yyy wolę HOMM 3, pokładałem nadzieje w tej grze ale jakoś nie przekonałem się ...

  Silver Phoenix
  Participant
  #92268

  Kto chce, ten kupi... Promo-kod zawsze się może przydać.Ja zaś gratuluję nawiązania współpracy z Cenegą.

  Piotr
  Keymaster
  #92452

  Informacja dla użytkowników Facebooka - wieści o King's Bunty: Nowe Światy można znaleźć również tam. Od niedawna na stronie można zobaczyć screeny z polskiej wersji gry. Zapraszamy - link.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram