Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Ronald D. Moore o końcu BSG

Ronald D. Moore o końcu BSG

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #4407

  Ronald D. Moore, reżyser popularnego show Battlestar Galactica, powiedział w wywiadzie dla SCI FI Wire, że ciążył na nim obowiązek dostarczenia finału serii, który pozostałby w stylu podobnym do całego serialu, a zarazem rozwiązał największe jego tajemnice oraz - przede wszystkim - zadowolił widzów. Innymi słowy, cytując oryginał - "he didn't want to frak it up".

  [more]Moore stwierdził zarazem, że nowa produkcja, prequel BSG - Caprica - będzie produkcją znacznie różniącą się od poprzednika. Przede wszystkim zapewnia, że nie trzeba być fanem BSG, by polubić nowy serial. Główną różnicą będzie to, iż Battlestar jest serialem akcji, zaś Caprica skupiać się będzie na polityce i dramatach rodzinnych - według zapowiedzi będziemy mogli w niej odnaleźć wiele alegorii do aktualnej sytuacji na świecie.

  Zapytany o to, czy pogodził się z końcem BSG, Moore stwierdził, że cieszy się, iż serial odchodzi na jego warunkach. Jest to znacznie lepsze wyjście niż jego anulowanie. Samą pracę nad nim uznał za bardzo ważne doświadczenie w życiu, a siebie samego określił jako wielkiego fana serialu.

  Źródło: SCI FI Wire[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram