Romulan Colony Adventure Zone

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #7016

  Dołączona grafika

  Z Dev Bloga STO: "Życie nie było łatwe dla Romulan. Od czasu zniszczenia ich rodzinnego świata błąkali się po galaktyce szukając swojego miejsca. I chociaż część z nich zdecydowała, że najlepszym co mogą zrobić są działania militarne u boku fanatycznego Tal Shiar, to jednak wielu zdawało sobie sprawę, że należy skupić się na sobie i wcześniej odbudować co się da, a dopiero potem zwrócić uwagę na galaktykę mając większe plany.

  Pierwszym dowodem nowego sposobu myślenia był alians z prowadzonymi przez Obiseka Remanami. Razem z Federacją oraz Imperium Klingońskim udało się im powstrzymać prowadzone przez Hakeeva siły Tal Shiar i nie dopuścić do ogromnych zniszczeń. Kiedy najpoważniejsze zagrożenia zostały zażegnane, Romulanie i Remanie, którym udało się przeżyć, zaczęli szukać nowego miejsca na ich dom.

  I wygląda na to, że w końcu je znaleźli. Oto Nowy Romulus, albo jeśli ktoś woli język oryginalny - Mol'Rihan. Twoim zadaniem, jako członka Federacji lub KDF, będzie pomoc w zasiedleniu nowego świata poprzez misje w nowej strefie.

  [more]

  Dołączona grafika

  Czy nowe misje będą dostępne dla wszystkich graczy cały czas?

  Strefa kolonii romulańskiej będzie zawsze dostępna dla graczy z rangą Vice Admiral lub Lieutenant General, ale gra podczas wyznaczonych w kalendarzu godzin będzie nagradzana dodatkowo. Aby wziąć udział w misjach należy wybrać się do sektora Tau Dewa i przenieść z jednym ze swoich oficerów mostka ma powierzchnię Nowego Romulusa, gdzie czekać będzie zestaw zadań.

  Jak działa strefa?

  W różnych regionach na mapie będą czekać misje dzienne, których wykonanie pomoże Romulanom i Remanom w zasiedleniu planety. W każdym regionie czekać będzie romulański lub remański oficer oferujący będzie różnorodne zadania. Misje będzie można zakończyć na różne sposoby i od gracza będzie zależeć, w jak będzie chciał pomóc. Można wybrać walkę lub kolekcjonowanie zasobów, ale wszystko to będzie zwiększać licznik misji, a całość będzie uznane za zaliczone, gdy ów licznik dojdzie do 100%. Będą również dostępne specjalne periodyczne eventy, których wykonanie dodatkowo zwiększy postęp na liczniku misji.

  Co będzie nagrodą za ukończenie misji?

  Za wykonanie zadań gracze będą otrzymywać Romulańskie Marki - nieznaną wcześniej walutę wykorzystywaną w systemie reputacji, w którym będzie można zdobyć nowe nagrody i zabawki, jak również mający wpływ na reputację gracza w kontaktach z Romulanami (o tym już niedługo). Jednocześnie odblokowane będą kawałki fabuły, która wyjaśni historię i możliwą przyszłość Nowego Romulusa.

  Co jeszcze będzie można robić na mapie?

  W miarę postępów w systemie reputacji odblokowane będą specjalne instancje, na których będzie można wykonywać misję z większą ilością swoich oficerów, lub nawet z innymi graczami. Dodatkowo dostępne będą misje dzienne, które pomogą graczom poznać mapę oraz zdobyć informacje o lokalnej kulturze i środowisku."

  Dod. tł.: Na pierwszym zrzucie ekranu widać Tholiana w jego kombinezonie środowiskowym. Może to sugerować, kto będzie głównym przeciwnikiem na nowej mapie.

  Źródło: Season 7 Dev Blog #3

  [/more]

  FAB
  Participant
  #107767

  Oby te misje były tak grywalne jak klasyczne stf... no i żeby nagrody były rozsądne.

  Slawek
  Moderator
  #107768

  Spodziewaj się powtórki z Defery/Nukary, co najwyżej na trochę większej mapie. 😉

  Uchi
  Participant
  #107772

  Mordowanie Tolian na Nakurze było zabawne, nagrody nie. Może teraz będzie można po składać np Remański zestaw z wesołego biegania z dysruptorem po planecie (nadzieja ginie ostatnia). 😉

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram