Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Rocznicowy ranking bohaterek i bohaterów sci-fi

Rocznicowy ranking bohaterek i bohaterów sci-fi

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7206

  Wydaje się, że dopiero co świętowaliśmy dziesięciolecie Trek.pl, a tu już kolejna, jedenasta rocznica powstania serwisu. Z tej okazji organizujemy coś, czego u nas jeszcze nie było - zapraszamy Was do stworzenia rankingu ulubionych bohaterek i bohaterów science-fiction. To Wy wskażecie, które postacie będą brane pod uwagę i potem będziecie na nie głosować.

  [more]Podobnych rankingów, zwłaszcza w zagranicznych serwisach, powstaje sporo, ale zdajemy sobie sprawę, że panie są w nich zazwyczaj pokrzywdzone - zwykle chodzi w nich tylko o wybór najatrakcyjniejszych bohaterek. Cóż, u nas to się robi inaczej 😉 - żeby powstawanie rankingu urozmaicić i by dla każdego fana oraz fanki było coś miłego, zostanie on podzielony na dwie części - ulubione postacie żeńskie i męskie.

  Przez najbliższy tydzień możecie składać propozycje, kogo chcecie zobaczyć w rankingu, odpowiednio w wątku dla postaci żeńskich i męskich - każdy może zgłosić do pięciu osób, ale pamiętajcie, że chodzi o postacie, nie aktorów. Potem z obu list, zależnie od ilości zgłoszeń, powstaną głosowania i wtedy okaże się, kto jest wśród Was najpopularniejszy.

  Życzymy dobrej zabawy - ciekawe, kto wygra.[/more]

  Cross
  Keymaster
  #110081

  rankingu ulubionych bohaterek i bohaterów science-fiction

  To jest bardzo szerokie pojęcie, książki też wliczamy? 🙂

  Piotr
  Keymaster
  #110084

  A czemu by nie? Ale sci-fi, bo fantasy da zbyt wielki rozrzut - lepiej będzie zrobić osobno.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram