Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Reżyserska wersja Avatara w kinach od 27 sierpnia

Reżyserska wersja Avatara w kinach od 27 sierpnia

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5683

  Już od miesięcy wiemy, że James Cameron pragnie wycisnąć ze swego dzieła jeszcze więcej pieniędzy, w związku z czym widzowie jeszcze raz obejrzą Avatara w kinach. Jednak nie całkiem tego samego.

  [more]Nowa, reżyserska wersja Avatara, dłuższa od oryginalnej o osiem minut, trafi do kin 27 sierpnia tego roku. Wytwórnia Fox ogłosiła, że ta wersja będzie dostępna jedynie w kinach 3D, w tym Imaxach 3D.

  Widzowie wciąż mi powtarzają, że pragną widzieć więcej Pandory i pragną zostać na niej trochę dłużej. Zatem umożliwiliśmy im to. Avatar: Wydanie Specjalne będzie dostępny jedynie w kinach 3D i będzie zawierał dodatkowe osiem minut ujęć, które wcześniej nigdzie nie były pokazywane, w tym zdjęcia nowych istot i sceny akcji. Czy już kochacie ten film, czy też nigdy przedtem go nie widzieliście, dzięki tym nowym ujęciom będzie tak, jakbyście zobaczyli go po raz pierwszy.” powiedział Cameron.

  Źródło: Sliceofscifi.com[/more]

  Bartas
  Participant
  #91293

  Nie mogę..... ciekawe co jeszcze wymyśli.

  Piotr
  Keymaster
  #91294

  Pomyśl ile wersji Blu-ray wyjdzie. ;>

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram