Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Remake fantastyki kluczem do portfeli widzów?

Remake fantastyki kluczem do portfeli widzów?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Pah Wraith
  Participant
  #4000

  Pogłoski o projektach, które za zadanie mają stworzenie remake'ów fantastycznych hitów kinowych z lat 80. zaczynają powoli zamieniać się w prawdę.

  Sony Pictures przymierza się do ponownego nakręcenia filmu o Flashu Gordonie. Art Marcum i Matt Holloway (odpowiedzialni m.in. za tekst "Iron Mana") ponoć piszą zaś scenariusz do remake'u "Nieśmiertelnego". W roli Connora McLeoda (no bloody Duncan 😉 ) wystąpić ma Kevin McKidd, znany jak dotąd z serialu "Rzym", gdzie wystąpił w roli Lucjusza Vorenusa oraz chłodno przyjętego przez krytykę "Hannibal: po drugiej stronie maski".

  Na razie portal IMDB nie podaje jeszcze żadnych informacji o filmie.

  źródło 1, źródło 2

  Silver Phoenix
  Participant
  #61334

  ...

  Niektórych rzeczy nie powinno się robić. Dlaczego nie wezmą się za dwójkę bądź piątkę? Tam jest pole do popisu.

  Reyden
  Participant
  #61342

  N II to było jedno wielkie nie porozumienie jeżeli chodzi o cykl . Historia kompletnie nie związana z jedynką , do tego Zmartwychwstanie Ramireza , Odzyskanie nieśmiertelności przez Connora i kilka innych . A co do remaku Flasha to może być ciekawie .Oryginał był nawet fajny chociaż mocno zalatywał kiczem , jak im wyjdzie coś wstylu nowej BSG to może będzie warty oglądania .

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram