Forum Trek.pl Newsy Star Trek "Refleksje Spocka cz.I" - lektura obowiązkowa dla fanów trekowych komiksów

"Refleksje Spocka cz.I" - lektura obowiązkowa dla fanów trekowych komiksów

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4806

  Pięciostronicowy wgląd w komiks Star Trek: Spock: Reflections #1 został już udostępniony w sieci na użytek fanów trekowych komiksów.

  Jak poinformowała strona Comics Continuum, fani, którzy nie mogą doczekać się na zapowiadany na 22. lipca komiks Spock: Reflections #1 mogą zobaczyć jego fragment już dziś.

  [more]

  Dołączona grafika

  IDW opisuje komiks pytając:

  "Co sprawiło, że ten mężczyzna opuszcza wszystko, co zna, i wybiera życie między najgorszymi wrogami Federacji? W następnych częściach prequelowego komiksu Star Trek: Countdown będziemy mogli zobaczyć, co rzeczywiście stało za decyzją Spocka, by zamieszkać na Romulusie, i umożliwi nam wgląd w to, co przyprowadziło go w to miejsce."

  Dołączona grafika

  Star Trek: Spock: Reflections #1 będzie liczyć 32 strony i kosztować $3.99.

  Źródło: TrekToday[/more]

  Barusz
  Participant
  #75559

  Do tej pory wszyscy chyba uznawli zgodnie, ze po prostu uznał, ze logika nakazuje dzialac na rzecz pokoju w galaktyce, a on najlepiej moze to robić dazac do pojednania wolakańsko-romulańskiego. Da się tu dopisać jakas glebsza ideologie? Chyba pozostaje tylko kwestia wzgledow osobistych 😉

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram