Forum Fandom Kluby i grupy R-kon 2010 Potwory & Spółka

R-kon 2010 Potwory & Spółka

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Arathi
  Participant
  #5197

  Czy pamiętasz najstraszniejszego potwora, z jakim się zetknąłeś? Kto to był: Potwór Spod Łóżka, Mroczne Młode, zaglądający przez Twoje okno Obcy? Czy może raczej Myślący Budyń, skaven, tudzież matematyk?

  Staw czoła koszmarom! Przyjedź do Rzeszowa na weekend 12-14 marca 2010r. i stań twarzą w twarz z Potworami i spółką (z ograniczoną poczytalnością). Tym razem spotykamy się w Gimnazjum nr 1 (ul. Kazimierza Pułaskiego 11), gdyż tu podobno z kranów lepiej cieknie ektoplazma.

  Znajdź Potwora do swojego bestiariusza (lub pokeballa)!

  Straaaaasznie zapraszamy -

  - Wasze Potwory, spółka i pluszowy Cthulhu

  Z bestiariusza młodego poszukiwacza przygód

  PRYSZNICOŁAK - potwór zaliczany do gatunku obślizgłus syfus (odmiana świecąca na różowo). Lubi wilgotne brodziki prysznicowe oraz kwaśne żelki owocowe. Pięć chwytnych odnóży, które przenoszą jego workowate cielsko, posiada także funkcję hydromasażu. Najlepszą formą ataku jest zwabienie go do słoika z octem i przerobienie go na pikle - wyśmienicie pasuje do zimnej sarniny.

  Można go spotkać w Rzeszowie, od 12 do 14 marca 2010r. Co ciekawe, Gimnazjum nr 1 nie posiada prysznica...

  GOTHIC LOLITA - ten potwór zastanawia trybem życia, ze względów dość jednostronnej płciowości - najprawdopodobniej rozmnaża się przez partenogenezę. Gothic lolita wygląda tru gothycko i prawie jak Lolita. Lubi makijaż i kamienny wyraz twarzy. Jej rdzennym terytorium wydaje się być Lublin, ale można ją spotkać na R-konie 12-14 marca 2010.

  Niestety, wbrew pozorom rzadko kiedy ma faktycznie szesnaście lat...

  Nim przybędą kolejne potwory miło nam poinformować iż pierwsi goście już się zapowiedzieli z wizytą: Andrzej Pilipiuk, Rafał Kosik, Jacek Komuda, dr Jerzy Szeja i Jakub Ćwiek.

  Wszelkie informacje uzyskacie na: http://rkon.org

  Arathi
  Participant
  #83670

  Dla łakomych literackich wrażeń potworów przygotowaliśmy kolejny posiłek: nasz konwent odwiedzi Łukasz Orbitowski - "Luke Skywalker i człowiek po trzydziestce”, twórca historyczno-politycznych, współczesno-politycznych i w ogóle współczesnych polskich horrorów.Nasz potworzasty program nadal trzyma miejsce dla waszych prelekcji i konkursów, więc nie wahajcie się odłożyć straszenie dzieci na jeden weekend i zgłaszajcie swe propozycje programowe na levir@interia.pl . Nasz etatowy wampir programowy rozpatrzy każdą propozycję.

  Arathi
  Participant
  #84538

  Na stronie Rzeszowskiego Konwentu Gier i Fantastyki R-kon 2010 pojawiły się pierwsze punkty programu.Informujemy również iż na R-konie odbędzie się I Rzeszowski Zlot Fanów Stargate. Wszystkich fanów (i tych co chcą nimi zostać) filmu Gwiezdne Wrota, seriali SG-1, SG: Atlantis, SG:Universe, gry Stargate Worlds i wszelkich innych spod znaku Gwiezdnych Wrót zapraszamy do przybycia na planetę Ziemia w galaktyce Drogi Mlecznej.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram