Forum Trek.pl Newsy Star Trek Quinto mówi o roli Spocka

Quinto mówi o roli Spocka

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #3942

  Aktor Zachary Quinto grający w powstającym właśnie filmie J.J. Abramsa - Star Trek - role Wolkana Spocka twierdzi, ze swoja grę bazował w równej mierze na wskazówkach scenariusza, co na mistrzowskim wykonaniu tej roli przez Nimoy'a w serialu z lat 60.

  [more]Quinto mówi, ze jego rolą w zasadzie jest stworzyć to, co pokazał Nimoy, nie jest on zatem uzależniony od niego w pełni, jednakowoż musi honorować oryginalnego bohatera. Z drugiej jednak strony właśnie to zakładał projekt, więc nie widzi on w tym problemów.

  Zarówno Quinto jak i Nimoy wystąpią w filmie jako Spock - z ta różnicą, ze pierwszy jako młodszy niż postać znana z oryginalnej serii, drugi zaś starszy.

  Wygląd Quinto jako 'obcego' ujrzeć możemy na nowym plakacie, który to pojawi się na Comic-Con w San Diego w tym tygodniu. O owych plakatach pisaliśmy już tutaj.

  Informacja zaczerpnięta z serwisu SCI-FI Wire.[/more]

  Eviva
  Participant
  #60003

  Zaczynam mieć ostrożne nadzieje, że facet nie schrzani mi ulubionego bohatera. Życzę mu sukcesu z całego serca, bo i ja na nim skorzystam. Będzie sukces, będzie sequel, a może i serial, kto wie?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram