Q Winter Event, cz. 2

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • Melnikor
  Participant
  #7119

  Dołączona grafika

  Aby uczcić świąteczny sezon pod koniec roku, Q powróci ze swoją zimową planetą i wszystkimi jej grami i zabawami! Zaczynając od godziny 1900 6 grudnia i aż do 14 stycznia, Winter Wonderland będzie dostępny poprzez rozmowę z Q na Qo'noS lub Earth Spacedock.

  Z powrotem Winter Wonderland Q, w przytulnej altanie pojawią się różni sprzedawcy oraz krawiec. Stamtąd, kierując się znakami dotrzeć będzie można na specjalne wydarzenia, lub po prostu ruszyć w zaspy zwiedzając okolicę.

  [more]

  Dołączona grafika

  Ale to niebezpieczne miejsce. . . pamiętaj, aby zabrać ze sobą kilka śnieżek ze stosów porozrzucanych na całym obszarze, będziesz ich potrzebował. Q zdecydował się dodać trochę zabawy poprzez nasyłanie na Ciebie animowanych bałwanów, które będzie można zatrzymać tylko gradem śnieżek! Co pół godziny, bałwanki ożyją i zaczną polowanie na ludzi chcąc ich zamrozić. Udział w walce na śnieżki daje Ci szansę na wygranie pudełka zimowych commodities, które możesz wymienić na nowe stroje i nagrody.

  Dołączona grafika

  Dla tych, którzy lubią konkurować z innymi kapitanami, Q dodał nowy wyścig, podobny nieco do słynnego wyścigu wytrzymałościowego z Akademii Gwiezdnej Floty. Pomiędzy walkami na śnieżki, spiker będzie zwoływać chętnych do wyścigu i odliczał do startu. Każdy, kto chce się ścigać w "Fast and Flurrious" winien udać się na nowy lodowy tor. Nagrody za wyścig otrzymają pierwsze trzy miejsca. Pozostali uczestnicy, jeśli ukończyli cały bieg, otrzymają symboliczne nagrody pocieszenia. Wyścig ten daje nowe tagi epohh'ów. Które z pomocą Romulańskiego naukowca, przebywającego w altanie, mogą być używane do hodowli specjalnych zimowych epohh'ów.

  Oczywiście, nadal można będzie uczestniczyć we wszystkich starych zimowych zabawach. Odnaleźć bałwany - gdy Cię nie ścigają! - i zdobyć accolade. Poślizgać się po zamarzniętym jeziorze. I najważniejszej, wyścigu na lodzie, to z niego będzie zdobywać się zimowe pudełka. Możliwe że znajdziecie w nich części potrzebne aby złożyć najlepszą nagrodę ze wszystkich... ale to już w jutrzejszym blogu.

  Źródło: Season 7 Dev Blog #25[/more]

  Slawek
  Moderator
  #108994

  Not sure if like.PvP, jeśli będzie w formie daily, to będzie faworyzował bardziej zręcznych, lub szukających "exploitów" (sam znam fajny sposób na "bieganie" po lodzie, jeśli nic się nie zmieniło względem poprzedniego roku). Jedni się załapią na szereg pierwszych miejsc, inni zawsze skończą z nagrodą pocieszenia. Niby na tym to polega, ale problemy i narzekania pojawią się, jeśli wpłynie to na szanse zdobycia tej "najlepszej nagrody".Walka z bałwankami niby fajnie się zapowiada, ale event co 30min znowu wpłynie na grind lub konieczności sztucznego czekania na jego rozpoczęcie. Jeśli przyjmie to formę "grupowych" questów, jak te na Nowym Romulusie, to szczególnie efekt będzie mizerny, plus raz jeszcze faworyzowanie koczowników nad spóźnialskimi.A stary event to w sumie nic innego jak jeden wyścig i znalezienie wszystkich bałwanków dla acco.Zobaczymy. Na pewno nie zaprzepaszczą okazji do spieniężenia któregoś elementu świąt. W końcu to nie tak, że jest to okres "radości" czy dawania czegoś innym od siebie, lecz kolejna komercha i szukanie okazji do wyciśnięcia od ludzi ostatniego grosza.

  Melnikor
  Participant
  #108998

  Boxy z możliwością zdobycia nagrody głównej (prawdopodobnie okręt Breen) zdobywa się za ten właśnie stary wyścig rozgrywany solo. Za PvP będą tagi do hodowania nowych epohh'ów. Za bitwe na śnieżki lecieć będą ornamenty czy tem inne żarcia, które da się później wymieniać na boxy czy ubrania tak jak rok temu.

  FAB
  Participant
  #109004

  Z waszych wypowiedzi wynika, że generalnie to raczej powtórka z rozrywki dla starych graczy, niż wielkie nowości. Szkoda.

  Slawek
  Moderator
  #109008

  Nie, będzie tego więcej. Poprzednio była tylko lokacja, 1 wyścig dziennie w ramach daily i szukanie bałwanków po acco. Teraz rozwijają to o rzucanie śnieżkami i o wyścig PvP + chyba jakiś crafting/zbieractwo. Zresztą, dowiemy się dzisiaj.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram