Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Pyrkonowe wieści

Pyrkonowe wieści

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7257

  Mamy dla Was garść wieści od organizatorów Pyrkonu. Szczególnie powinny one zainteresować osoby, które po raz pierwszy wybierają się na konwent, ale jest też coś dla fanów Magic: The Gathering.

  [more]Pyrkon dla początkujących

  Pierwszy raz na konwencie? Zaciągnęli Cię znajomi lub przyszedłeś skuszony barwnymi strojami, ale nie do końca orientujesz się we wszystkim? Blok dla początkujących powstał z myślą o Tobie!

  Na jednym z licznych paneli przyswoisz sobie konwentowanie w pigułce. W ciągu godziny czterech prelegentów przedstawi różne zagadnienia dotyczącymi fantastyki, od literatury po tak egzotyczne pojęcia jak RPG czy Anime. Poznawaj różne dziedziny i odkrywaj swoje zainteresowania!

  Mało? Proszę bardzo - przygotowaliśmy dla Ciebie również Warsztaty - czy to LARPowe, na których dowiesz się jak odgrywać przeróżne postaci i podszkolisz się w umiejętnościach aktorskich, po przygotowywanie sesji RPG.

  Chcesz więcej? Nie ma sprawy - znajdzie się miejsce gdzie będziesz mógł przetestować swoje umiejętności w praktyce, bez obaw o to, że będziesz oceniany przed kogoś bardziej doświadczonego.

  Jeszcze więcej? No, to chyba nasza praca jest skończona - skoro już wiesz, czego chcesz, kieruj się do odpowiednich bloków programowych!


  PZTA na Pyrkonie

  Polski Związek Twórców Atrakcji - powstała w 2011 roku grupa konwentowych twórców atrakcji o podobnych zainteresowaniach i poczuciu humoru. Za cel istnienia grupy członkowie stawiają sobie robienie dobrych i ciekawych atrakcji dla uczestników. Oficjalny debiut przypadł na wrocławski konwent Love 3 w 2012 roku. To, że posiadamy podobne zainteresowania nie oznacza iż nasze atrakcje są podobne. Grupa oferuje szeroki zakres tematyczny paneli od fantastycznych, przez fandomowe, mangowe po kulturalne.


  Magic: The Gathering na Pyrkonie

  Zapraszamy na gigantyczną dawkę turniejów Magic: The Gathering na Pyrkonie!

  Jak co roku zaczynamy w piątek, w godzinach popołudniowych, a finiszujemy w niedzielę wraz z końcem konwentu. Niezależnie od stopnia zaawansowania czekają na Was turnieje w formatach: Standard, Modern, Legacy, Sealed Deck, Draft, 2HG Draft i French Commnader oraz turniej dla początkujących, którego format będzie niespodzianką.

  Dzięki wsparciu firm Cognifide Polska i Cognifide Ekino do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe. Szczegóły wkrótce!

  Zapraszamy do odwiedzenie strony naszego sponsora cognifide.com

  Na specjalnie przygotowanych stanowiskach będzie można nauczyć się grać, co pozwoli Wam na wzięcie udziału w turnieju dla początkujących. Przez cały weekend będziemy również organizować turnieje na życzenie – wystarczy, że zapisze się na nie ośmiu chętnych.

  Dla osób, które chciałyby zdać egzamin na pierwszy poziom sędziowski, będzie dostępna taka możliwość po wcześniejszym kontakcie i umówieniu się z jednym z sędziów:

  Jan Grottel (L2) – jan.grottel@gmail.com

  Kacper Chomicz (L2) – kacper.chomicz@gmail.com[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram