Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Pyrkon 2012 - nowe wieści

Pyrkon 2012 - nowe wieści

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #6672

  Pyrkon 2012 odbędzie się 23-25 marca 2012 w Poznaniu. Zobaczmy, jakie wieści przynoszą organizatorzy:

  [more]

  Z przyjemnością informujemy, że znane i lubiane przez nas wszystkich wydawnictwo jest sponsorem bloku literackiego. Lista pisarzy, których możecie znaleźć na fabrycznych półkach jest bardzo długa, poczynając od Jarosława Grzędowicz, Andrzeja Pilipiuka, Jacka Piekarę, przez Maję Lidię Kossakowską, Marcina Mortkę do Jakuba Ćwieka, Eugeniusz Dębskiego i wielu innych. Promują nie tylko polskich autorów, ale również twórców zagranicznych: Miroslava Zambocha, Jacka Campbella czy Petra V. Bretta, lista jest długa. Pozycje Fabryki Słów charakteryzują się znakomitą oprawą graficzną oraz wysoką jakością wydania, o merytorycznej wartości nie wspominając.

  Tegoroczny Pyrkon zostanie wzbogacony o dodatkową atrakcję, która zapewne ucieszy szczególnie fanów Andrzeja Ziemiańskiego. Na konwencie odbędzie się premiera jego najnowszej powieści, "Pomnik Cesarzowej Achai t.1"! Nie możecie tego przegapić!

  Kolejnym fantastycznym wydarzeniem będzie MazuCon ? jedna z największych niezależnych imprez WoW TCG w Europie!

  Zaoferuje ona coś dla każdego fana World of Warcraft. Dla doświadczonych graczy możliwość zawalczenia o kilkanaście tysięcy złotych w gotówce oraz nagrodach rzeczowych czy zdobycie kwalifikacji na prestiżowy turniej Realm Championship. Początkujący zawodnicy mogą wprawiać się w grach instruktażowych lub turniejach dla początkujących, a hobbiści zdobyć atrakcyjne dodatki do wersji online.

  Zgłoszenia na turniej League of Legends

  W tym roku w czasie Pyrkonu odbędzie się turniej League of Legeds organizowany przez nas wspólnie z Tembakanem. Będzie to jeden z największych turniejów w Polsce i już wiadomo, że pojawi się czołówka polskich drużyn w tej dyscyplinie e-sportu.

  W turnieju biorą udział drużyny 5 osobowe, a pula nagród wynosi 5000zł.

  Zainteresowane drużyny LoLa zapraszamy do zakładania teamów na stronie tembakan.pl. Po założeniu drużyny oraz dodaniu członków zespołu należy kliknąć na link "Wybierz gre" > TembakanPoznan* 2012 > JOIN.

  Źródło: informacja prasowa[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram