Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Przyłącz się do panelu i wspomóż rozwój polskiej nauki

Przyłącz się do panelu i wspomóż rozwój polskiej nauki

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • arczarna
  Participant
  #8211

  Zapraszamy do udziału w naszym projekcie, w którym będziesz mógł/mogła pomagać nauce i wygrywać nagrody!

   

  Zakład Psychologii Stosunków Międzygrupowych przy Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do uczestnictwa w Panelu Badań Społecznych. Naszym celem jest stworzenie bazy osób chętnych do udziału w badaniach psychologicznych. Badania te odbywają się zarówno przez Internet, jak i są prowadzone w naszych laboratoriach.

   

  Każdemu projektowi będzie towarzyszyło losowanie nagród lub stosowne wynagrodzenie za czas, który poświęcisz.

   

  Nie zwlekaj - rozwój polskiej nauki zależy od Ciebie!

   

  Aby dołączyć do Społecznego Panelu Badawczego, zarejestruj się na stronie klikając w podany link http://panel.psych.uw.edu.pl/ i weź udział w badaniu wstępnym. Wśród uczestników badania wstępnego do 28 lutego 2015 r. rozlosujemy czytnik ebooków Kindle Paperwhite 2 i 10 bonów o wartości 50 PLN do sklepu internetowego merlin.pl.

   

  O CO ZAPYTAMY?

   

  Nie zapytamy Cię o używany proszek do prania ani ulubioną markę perfum, ale o Twoje przekonania i postawy. Nie prowadzimy badań marketingowych, a wszystkie nasze projekty wynikają z chęci zrozumienia mechanizmów kierujących życiem społeczeństw i jednostek.

   

  CO W ZAMIAN?

   

  Uczestnictwo w panelu to nie tylko możliwość wyrażenia opinii. Każdemu badaniu internetowemu będzie towarzyszyło losowanie nagród, a każda wizyta w laboratorium będzie się wiązała z odpowiednim wynagrodzeniem. Wśród uczestników badania wstępnego do 28 lutego 2015 r. rozlosujemy czytnik ebooków Kindle Paperwhite 2 i 10 bonów o wartości 50 PLN do sklepu internetowego merlin.pl.

   

  CZY MOGĘ WAM ZAUFAĆ?

   

  Prowadząc nasze badania, kierujemy się „Kodeksem etyczno-zawodowym psychologa”. Od uczestników zbieramy tylko adres email używany w celach kontaktowych. Adresy email są przez nas traktowane ściśle poufnie, a dostęp do nich mają wyłącznie administratorzy systemu. Badacze ogłaszający swoje badania w panelu mają dostęp wyłącznie do losowo przyznawanych numerów identyfikacyjnych. Wyniki badań analizowane są zbiorowo, bez odniesienia do pojedynczych uczestników. Z udziału w panelu można zrezygnować w każdej chwili.

   

  JUŻ TERAZ!

   

  Aby dołączyć do Społecznego Panelu Badawczego, zarejestruj się na stronie klikając w podany link (http://panel.psych.uw.edu.pl/ i weź udział w badaniu wstępnym). Celem tego badania jest poznanie postaw i cech uczestników panelu, na podstawie których będziemy wybierać osoby zapraszane do kolejnych badań. W związku z tym, badanie to jest stosunkowo długie – udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania zajmuje ok. 30 minut. Jest ono dla nas bardzo ważne i przypominamy również, że wśród osób, które wypełnią cały kwestionariusz, rozlosowane zostaną czytnik ebooków Kindle Paperwhite 2 i 10 bonów o wartości 50 PLN do sklepu internetowego merlin.pl.

   

  LINK DO BADANIA: http://panel.psych.uw.edu.pl/

   

  Zespół Zakładu Psychologii Stosunków Międzygrupowych

   

  Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego

   

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram