Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Program Falkonu

Program Falkonu

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7620

  Nareszcie jest! Pełny program tegorocznego Falkonu, na który wszyscy czekali z utęsknieniem. Przygotowaliśmy dla Was, jak co roku, ogromną dawkę fantastycznych atrakcji podzielonych na kilkanaście bloków tematycznych. Literatura, film, wszelkiego rodzaju gry, prelekcje, konkursy, warsztaty, pokazy i koncerty - mamy nadzieję, że wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie.

  [more]Program udostępniamy dopiero teraz ze względu na nieprzewidziane zmiany w związku z nieobecnością jednego z zapowiedzianych gości. Niestety, w ostatniej chwili swoje przybycie do Polski odwołał William King, dlatego z ogromną przykrością jesteśmy zmuszeni odwołać spotkanie autorskie z twórcą przygód Gotreka i Felixa. Pisarz wyraził smutek, że nie uda mu się spotkać z polskimi fanami jego książek na tegorocznym Falkonie. Mamy nadzieję, że uda nam się zaprosić go w przyszłym roku.

  Program 14. Festiwalu Fantastyki Falkon znajduje się na stronie imprezy.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram