Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Produkcja Stargate Universe ruszy w lutym

Produkcja Stargate Universe ruszy w lutym

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #4044

  Trwają przygotowania do rozpoczęcia produkcji nowego serialu osadzonego w świecie Stargate, a mianowicie - Stargate: Universe. Według doniesień My Entertainment World, pierwsze sceny zaczną powstawać już 4 lutego przyszłego roku. Całość ma być kręcona w The Bridge Studios i w okolicach Vancouver.

  [more]Do tej pory o nowym show nie wiadomo zbyt wiele - nie jest znany tytuł odcinka pilotowego, reżyser ani obsada. Pewnym jest tylko, że scenarzystami owego pilota mają zostać Brad Wright i Rober C. Cooper znani doskonale fanom serii.

  Akcja nowego serialu odbywać ma się na super-statku pradawnych o nazwie Destiny. To właśnie ten okręt ma być odpowiedzialny za rozsianie sieci gwiezdnych wrót po wszechświecie. Ludzie dostać się do niego mają za pomocą dziewiątego symbolu wrót (siedem służyło do krótkich, wewnątrzgalaktycznych skoków, osiem do skoków międzygalaktycznych).

  Informacja zaczerpnięta z portalu GateWorld.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram