Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Premiera Helix - nowego serialu sci-fi

Premiera Helix - nowego serialu sci-fi

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Coen
  Participant
  #7705

  Ulubiona stacja wszystkich fanów fantastyki - SyFy - wypuściła swój najnowszy serial, Helix. W założeniu ma to być thriller s-f, zaczynający się na Arktyce, gdzie grupa naukowców prowadzi badania nad nowym niezwykłym wirusem. Jak to zwykle ma miejsce, przynajmniej w serialach, wszystko bierze w łeb i sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje.

  Autorzy zapewniają, że wraz z rozwojem fabuły, wirus okaże się tylko wierzchołkiem góry lodowej.

  W obsadzie w głównej roli znajdziemy Billa Campbella, czyli jednego z kandydatów do roli Rikera, kiedy zbierano ekipę do kręcenia Star Trek: TNG. Fani tego serialu znają również tego aktora z roli (nie)sławnego Okony.

  [more]

  Dołączona grafika

  [/more]

  Natomiast inni mogą go kojarzyć z roli Jordana Collier'a z serialu 4400.

  Dołączona grafika

  Poniżej dwie zapowiedzi.

  Krótsza:

  I dłuższa, zdradzająca co nieco z fabuły:

  Dwuodcinkowy pilot został już wyemitowany. Miejmy nadzieję, że nie podzieli losu Rewind i nie zostanie anulowany przez Syfy zaraz po staniu się interesującym...

  swgs1994
  Participant
  #115825

  SyFy i już wiadomo jak skończy się historia serialu.

  Coen
  Participant
  #115834

  Mam nadzieję, że nie masz racji, bowiem ten pilot jak na syfy ma całkiem dobrą jakość. Plany, rekwizyty, nawet cgi wyglądają dobrze. Na aktorstwo też w zasadzie nie można narzekać.Szczególną uwagę zwróciła muzyka, zwykle wydająca się kompletnie niedopasowana, ale przez to potęgująca napięcie.Zdecydowanie spróbuję kolejny odcinek.

  Diabeu
  Participant
  #115939

  Obejrzane 3 odcinki.Narazie takie 6/10.Drewniane aktorstwo niektórych, dziwne motywacje/działania postaci i słabe CGI nie przyciągają do ekranu.Za to sama stacja badawcza ma fajny klimat i dr Hatake w sumie intryguje. Tylko niech wyjdą poza odgrywane milion razy klisze, i popracują nad fatalnymi dialogami bo w przeciwnym razie szybko zakończę przygodę z tym serialem.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram