Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Premiera Alphas na SciFi Universal

Premiera Alphas na SciFi Universal

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6965

  Informacja prasowa

  Nowy serial o grupie superbohaterów nadchodzi. 1. sezon serialu "Alphas" oglądać można tylko na kanale SciFi Universal, w każdą niedzielę o godzina 21:00.

  Pięcioro pozornie normalnych ludzi posiada nadprzyrodzone umiejętności. Z pomocą naukowca, doktora Lee Rosena, tworzą zespół "Alphas". Wykonują zadania, z którymi nie radzą sobie FBI, CIA i inne agencje. Szukają też innych ludzi obdarzonych niezwykłymi zdolnościami, by pomóc im okiełznać swoje umiejętności lub schwytać tych, którzy używają ich w niecnych celach.

  [more]

  Dołączona grafika

  Dr. Rosen, psychiatra i neurolog jest mentorem i liderem zespołu. Kieruje grupą i przydziela jej członkom konkretne zdania. Uczy ich kontrolować i być odpowiedzialnym za swoje moce.

  Każdy z członków grupy posiada unikalne zdolności. Garry Bell jest nieprzeciętnie inteligentny. Analizuje informacje szybciej niż komputer. Potrafi "odbierać" fale radiowe i przechwytywać rozmowy telefoniczne. Jest jednak chory na autyzm i często zachowuje się jak małe dziecko. Cameron to były członek marines i bejsbolista, wybitny snajper. Posiada zdolność hiperkinezy - potrafi zwiększać swoją siłę motoryczną. Nina jest piękną kobietą o wielkiej sile umysłu. Potrafi podporządkować sobie inne istoty tak aby słuchały jej rozkazów. Bill to były agent FBI, obdarzony potężną siłą. Potrafi rzucać samochodami, burzyć ściany itp. Rachel, ostatni członek zespołu, to była pracownica CIA. Posiada umiejętność synestezji. Odbiera bodźce z otoczenia wszystkimi zmysłami. Wąchając kwiat poza zapachem, czuje, widzi, słyszy i smakuje go jednocześnie.

  "Alphas" w pojedynkę nie byliby w stanie wiele zrobić. Tylko jako zespół, współpracując są w stanie stawić czoła nowym niebezpieczeństwom.

  Serial cechuje oryginalne podejście do tematu superbohaterów. Członkowie zespołu nie traktują swoich zdolności jako przekleństwa czy błogosławieństwa. Nie unoszą się metr nad ziemią i nie kreują się na celebrytów - zbawców świata. Tylko w czasie wykonywania zadań korzystają ze swoich mocy. Traktują "Alphas" jak niebezpieczną i interesującą pracę. Kończąc zadanie zrzucają z siebie ciężar bycia herosem i są normalnymi ludźmi.

  Polska premiera serialu "Alphas" tylko na kanale SciFi Universal. Premierowe odcinki w niedziele, o godzinie 21:00.[/more]

  Q__
  Participant
  #246152

  Powspominajmy...

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram