Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Poznaj prawdziwego Daniela Jacksona

Poznaj prawdziwego Daniela Jacksona

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #5082

  Stargate już wkrótce zostanie wypuszczony na Blu-ray. W związku ze zbliżającą się premierą Sci Fi Wire zaprezentował krótki klip pochodzący z nadchodzącego wydania. Zawarte są w nim wypowiedzi producenta Deana Devlina, aktorki Milii Avital wcielającej się w rolę Sha'uri oraz egiptologa, odpowiednika Daniela Jacksona.

  [more]Opowiadają o tym, jak ważne było dla nich, aby możliwie najwierniej przedstawić widzowi język używany przez starożytnych Egipcjan, zarówno w mowie jak i piśmie. Zaskakujące jest jak wiele wspólnego (poza teorią o piramidach) ma z filmowym doktorem Jacksonem egiptolog, któremu twórcy powierzyli prace nad aspektami lingwistycznymi obrazu Emmericha.

  Dołączona grafika

  Tak, to już 15 lat.

  Klip (zobacz na Sci Fi Wire), o którym piszemy, jest tylko namiastką tego, co będzie dostępne dla widza na krążku. Ilość materiałów dodatkowych jest imponująca - 4 godziny dodatków, a w tym 3 nowe dokumenty, nigdy nie publikowany zbiór gagów z planu oraz interaktywny quiz.

  Film wydany zostanie 27 października. Blu-ray zawierać będzie dwie wersje Stargate - kinową, oraz rozszerzoną. Obraz o proporcjach 16:9, 1080P high-definition. Audio: 7.1 DTS-MA.[/more]

  Aved
  Participant
  #79569

  Jeszcze jeden powód, żeby kupić odtwarzacz BD.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram