Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Powstanie sequel Silent Hill

Powstanie sequel Silent Hill

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • GWYNBLEIDD
  Participant
  #5004

  Jak wynika z najnowszych informacji, być może jeszcze w tym roku lub na początku 2010, rozpoczną się poważne prace nad sequelem opartego na serii gier video filmu Silent Hill. Prace nad scenariuszem rozpoczęli bowiem Roger Avary (napisał skrypt do pierwszego filmu oraz m.in do Pulp Fiction) oraz Samuel Hadida (produkował SH1 i według informacji zajmie się produkcją sequela). Film ma powstać podobnie jak pierwsza cześć w studiu Davies Films.

  [more]Nie jest jeszcze pewne czy reżyserią zajmie się Christophe Gans, który stał za kamerą w pierwszym filmie. Wygląda jednak na to, że tak się stanie, bowiem swój udział w projekcie od obecności Gansa uzależnił jakiś czas temu Avary. Nie wiadomo także czy do obsady trafią aktorzy, którzy wystąpili w pierwszym filmie. Studio Davies Films zapowiada, że prace nad Silent Hill 2 ruszą, jak tylko zakończone zostaną prace nad filmem Resident Evil 4, produkowanym przez tę wytwórnię. Warto dodać, że branżowe portale filmowe w swoich zapowiedziach sytuują premierę SH2 na 2010 rok.

  Pisze o tym portal totalscifionline.[/more]

  Lo'Rel
  Participant
  #78157

  Jedynkę uważam za jedną z ciekawszych adaptacji gier komputerowych.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram