Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Powstanie remake "Krótkiego Spięcia"

Powstanie remake "Krótkiego Spięcia"

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4727

  Wytwórnia Dimension Films zleciła scenarzyście serialu Robot Chicken Danowi Milano napisanie szkicu do scenariusza nowej odsłony komedii Krótkie Spięcie (Short Circuit) , remake'u komedii sf z 1986 roku, poinformowało Variety.

  [more]Oryginalny film opowiada o Numerze 5, wojskowym robocie, który zyskuje własną osobowość po uderzeniu pioruna i poszukuje pomocy u ludzi, by uchronić się przed zniszczeniem przez wojsko.

  Milano napisał i podkładał głosy w kreskówce dla dorosłych Robot Chicken i współtworzył oraz grał główną rolę w serialu telewizyjnym Królik Greg. Wniesie pewną przewrotność do oryginalnego filmu, napisanego przez S.S. Wilsona i Brenta Maddocka.

  David Foster, producent oryginału i współproducent remake'u razem z Ryanem E. Heppe i Johnem Hyde, powiedział że Milano po raz pierwszy zobaczył oryginalny film, gdy był w liceum i pali się do tego, by unowocześnić ten pomysł.

  Źródło: SCI FI Wire[/more]

  Kamil
  Participant
  #74625

  Mi ten robot przypomina Wall E'go heh co do filmu to pamiętam go doskonale i był naprawde dobry.

  Dołączona grafika

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram