Forum Trek.pl Newsy Star Trek Powrót Birth of the Federation - Star Trek Supremacy

Powrót Birth of the Federation - Star Trek Supremacy

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #3767

  Trwają prace nad nową wersją doskonałej strategii osadzonej w uniwersum Star Treka - Birth of the Federation. Nowe dzieło nosi nazwę Star Trek Supremacy i jest opracowywane przez zespół niezależnych programistów. Każdy z nas będzie mieć zatem szansę własnoręcznie poprowadzić Federację od samych jej narodzin, aż po czasy najwyższej świetności - zgodnie z dywizami gry: "Obejmij dowodzenie. Rządź. Podbijaj. Przetrwaj".

  [more]Od poprzedniczki (wydanej w roku 1999) Supremacy różnić będzie głównie grafika i rozmach (znacznie większy wszechświat czyniący rozgrywkę ciekawszą), jednakowoż niemal wszystkie aspekty gry uległy mniejszym lub większym zmianom. Pozostaje jedynie czekać na ostateczną wersję, choć już dziś pobrać możemy produkt w wersji Pre Alpha - choć zawiera on wiele błędów, które czynią rozgrywkę bardzo uciążliwą. Jeżeli kogoś to nie zraża - Supremacy pobrać można z tej strony.

  Kilka screenshotów:

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  [/more]

  Tom
  Participant
  #58510

  O jak miło. BOTF to jedna z lepszych trekowych gierek ;> - fajnie, że będzie następczyni.

  Piotr
  Keymaster
  #58511

  Nawet wsrod nietrekowych gier jest bardzo wysoko - no bo ile jest tak fajnych gier turowych dziejacych sie w kosmosie, nawet dzis. Dlatego ten remake powinien przyciagnac sporo graczy.

  Slawek
  Moderator
  #58512

  Można spytać, który to już projekt wskrzeszenia BotF? Jeśli mnie pamięć nie byli to parę ich chyba było ale żaden nie został w pełni ukończony.Niemniej jednak jeśli prędzej czy później Supremacy ujrzy światło dzienne to nie będzie mnie trzeba długo przekonywać do gry. Jak już wyżej wspomniano, BotF jest bardzo dobrą grą i naprawdę szkoda, że na wielu dzisiejszych systemach nie jest możliwe jej ukończenie (gra mocno spowalnia w późniejszej fazie).

  cinus
  Participant
  #58514

  Właśnie sęk w tym, że Supremacy nawet w tej wersji Pre Alpha prezentuje się bardzo dobrze - czasem zdarzają się tylko crash'e i nie jestem do końca pewien czy save działa dobrze - no i oczywiście mankamenty typu: nie można grać Romulanami czy Klingonami... BTW. Ile to ja godzin spędziłem przy BotE - wie ktoś co się z tym projektem dzieje?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram