Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Porażka Virtuality

Porażka Virtuality

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #4756

  O tym, że Virtuality, dzieło Ronalda D. Moore'a, ma bardzo niepewną przyszłość, pisaliśmy już tutaj. Okazuje się, że brak wcześniejszej decyzji wytwórni Fox o kontynuowaniu pilota, był słuszny.

  [more]Wyniki oglądalności Virtuality były bardzo słabe. Film przyciągnął przed telewizory 1,8 milionów widzów i osiągnął rating zaledwie 0,5. Sprawia to, że szanse na kontynuację tej historii w postaci serialu są bliskie zeru.

  Trudno powiedzieć, czy jest to po myśli wytwórni. Z jednej strony decyzja o wyemitowaniu filmu w letni, piątkowy wieczór sugeruje, że nie chciano dać mu szansy. Z drugiej Virtuality miał sporą kampanię reklamową. Władze Foxa najwyraźniej nie mogli się zdecydować - ale nie jest to pierwsza taka sytuacja.

  Źródło: SCI FI Wire[/more]

  Infango
  Participant
  #74994

  Po zaliczeniu odcina pilotowego raczej się nie dziwię że to nie wypaliło, chyba chcieli zrobić z tego serialową wersję odysei kosmicznej. Ale jakoś tak jechało lipą .... . No i ten patent z reality tv ....

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram