Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Pomóż innym graczom, wygraj cenne nagrody!

Pomóż innym graczom, wygraj cenne nagrody!

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6590

  Już za kilka dni druga rocznica Star Trek Online. Również nasz serwis będzie obchodził drugie urodziny, a biorąc pod uwagę to, że gra przeszła na model Free-to-Play i przybyło nam mnóstwo nowych graczy, to jest to dobra okazja, by ogłosić konkurs. Konkurs który pomoże i Wam i nam, a jednocześnie pozwoli Wam wygrać fajne nagrody do użycia w grze. Marzycie o dostępnych w C-Store oficerach mostka różnych ras, latającym za Waszym okrętem Gekli lub towarzyszem w postaci Horty? U nas możecie to zdobyć.

  [more]Zapewne przez ostatni tydzień słyszeliście mnóstwo pytań początkujących graczy. Jak zdobyć dilithium? Kiedy dostanę nowy okręt? Gdzie można trenować oficerów? Być może to Wy zadawaliście te pytania i znacie już część odpowiedzi, a być może gracie od dawna i wiecie o grze niemal wszystko - w obu przypadkach to Wasza wiedza pozwoli Wam wygrać. W konkursie bierze udział każdy, kto od tej chwili przyczyni się do poszerzenia treści STOnline.pl - nieważne czy tworząc poradnik na jakiś temat, pisząc news z oficjalnej strony czy tylko odpowiadając na pytanie gracza na forum. Każdy Wasz wkład będzie punktowany, punkty sumowane, a ci, którzy zdobędą ich najwięcej, otrzymają najlepsze nagrody.

  Oto, co możecie zdobyć, osiągając pierwsze trzy miejsca:

  • 1. Caitian Bridge Officer Requisition Form lub Aenar Bridge Officer Requisition Form (do wyboru) - czyli formularz pozwalający graczowi na rekrutację pojedynczego oficera gatunku Caitan lub Aenar dowolnej płci i profesji.

   Borg Engineering Officer (do wyboru federacyjny lub klingoński) - Wyzwolona spod kontroli kolektywu drona Borg, która zasili szeregi załogi gracza na stanowisku inżynieryjnym.

   Uwaga: Oficer posiada status "unique" co oznacza, że możliwe jest posiadanie tylko jednej jego sztuki na postać.

   Photonic Science Officer - Awaryjny Holoprogram Medyczny. Najnowsza wersja wyposażona jest w mobilny emiter, który pozwala temu oficerowi naukowemu funkcjonować zarówno na mostku okrętu, jak i brać udział w misjach wypadowych.

   Uwaga: Oficer posiada status "unique" co oznacza, że możliwe jest posiadanie tylko jednej jego sztuki na postać.

  • 2. Borg Engineering Officer (do wyboru federacyjny lub klingoński)

   Photonic Science Officer

  • 3. Melee Pack - pakiet dwóch sztuk broni białej - Seleya Lirpa i Kri'stak Blade - których efektywność wzrasta wraz z postępami gracza.

   Photonic Science Officer

  A każdy z uczestników, który uplasuje się na pozycjach od 4 do 6, otrzyma następujący zestaw:

  • Photonic Tribble - Specjalny gatunek tribbla, którego "użycie" daje graczowi bonus do obrony, a także tworzy holograficzną wersję pluszaka do dyspozycji pozostałych członków drużyny.

   Uwaga: Tribble posiada status "unique" co oznacza, że możliwe jest posiadanie tylko jednej jego sztuki na postać.

  • Eisilum Crystal Horta - Przedstawiciel Horta, który wspomoże gracza podczas walki. Gatunek ten zadaje mniejszą ilość obrażeń niż pozostałe odmiany, lecz rekompensuje to zwiększoną ilością punktów życia.

   Uwaga: Eisilum Crystal Horta posiada status "unique" co oznacza, że możliwe jest posiadanie tylko jednej jego sztuki na postać.

  • Polytrinic Acid Horta - Przedstawiciel Horta, który wspomoże gracza podczas walki. Gatunek ten zadaje większą ilość obrażeń niż pozostałe odmiany, kosztem mniejszej ilości punktów życia.

   Uwaga: Polytrinic Acid Horta posiada status "unique" co oznacza, że możliwe jest posiadanie tylko jednej jego sztuki na postać.

  • Exocomp Companion - przedstawiciel obdarzonego świadomością gatunku Exocompów, który będzie towarzyszył graczom Gwiezdnej Floty poza walką.

   Uwaga: Towarzysz posiada status "unique" co oznacza, że możliwe jest posiadanie tylko jednej jego sztuki na postać.

  • Gekli Companion - Kosmiczna forma życia żywiąca się energią silników okrętowych, będzie podążać za statkiem gracza poza walką.

   Uwaga: Towarzysz posiada status "unique" co oznacza, że możliwe jest posiadanie tylko jednej jego sztuki na postać.

  Punkty będziemy naliczali, biorąc pod uwagę "skalę projektu". Inną liczbę punktów zdobędziecie odpowiadając na pytanie na forum, inną pisząc news, a inną tworząc - samodzielnie lub wspólnie z pozostałymi forumowiczami - pokaźny artykuł. Jeśli zrobicie zdjęcia lub filmiki, otrzymacie ich oczywiście więcej. Ważna jest forma - piszcie tak, by zrozumiał Was nawet laik nieznający slangu. Za "taktę na Borga, by się ciągle nie respić" punktów nie będzie. Jakość tekstu też ma znaczenie, a każde przekleństwo z ust sprawdzającego korektora to kolejne utracone punkty. 😉

  A teraz jak i za co punktujemy:

  • Posty - na naszym forum pojawia się wiele pytań początkujących graczy. Odpowiadając im, zdobędziecie do 5 punktów.
  • Artykuły - Wszelkie poradniki, opisy mechaniki czy działania różnych opcji, spisy misji z krótkimi opisami, lista zdolności dla graczy nieznających języka angielskiego, filmiki i zdjęcia pokazujące trudniejsze misje lub prezentujące ważne lokacje - za wszystko to, niezależnie czy będzie osobnym artykułem, czy aktualizacją lub rozwinięciem już istniejących, tłumaczeniem zagranicznych treści, np. stowiki (tylko podajcie źródła) czy podsumowaniem informacji znajdujących się już na naszym forum, to przyznamy Wam do 40 punktów. By Wam ułatwić zadanie, przygotowaliśmy listę najpotrzebniejszych tematów, a nawet zaczątki niektórych artykułów.
  • Newsy - czy to wieści z oficjalnej strony, ważne komunikaty Cryptic z forum, przecieki z Twittera, czy nowe podcasty - za wartościowe informacje w dziale newsów otrzymacie do 20 punktów. Pamiętajcie, że zanim news trafi na stronę główną, to zniknie do zatwierdzenia i go już nie poprawicie - zanim go wyślecie, sprawdźcie czy o niczym nie zapomnieliście.

  Jeśli nie uda Wam się zdobyć żadnej nagrody, to nic straconego. Planujemy drugą edycję konkursu, do której przejdą punkty uzyskane przez osoby, które nic nie otrzymały.

  Konkurs trwa do dnia 12.02.12. Wyniki ogłosimy w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia.

  Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez forumowy system prywatnych wiadomości, a po wskazaniu przez zwycięzcę nicku postaci, przekażemy nagrodę w grze. Zwycięzca konkursu ma tydzień od dnia ogłoszenia wyników na podanie informacji, której postaci mamy wysłać nagrodę, po tym czasie traci do niej prawo.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram