Forum Trek.pl Newsy Star Trek Polscy fani Star Trek nie są ciemni

Polscy fani Star Trek nie są ciemni

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7128

  "W ciemność, Star Trek" - tak brzmi polski tytuł nadchodzącego, dwunastego filmu spod znaku Gwiezdnej Wędrówki. Ale dlaczego tak, skoro oryginał to "Star Trek Into Darkness"? Dlaczego nie "Star Trek ku ciemności" lub "Star Trek w ciemność"? Cóż, to wie tylko dystrybutor. Ale polscy fani postanowili pokazać, że nie są temu obojętni.

  Powstała na Facebooku akcja Zmieńcie Tytuł Star Treka, w której i my uczestniczymy. Czy odniesie ona skutek, czy jednak UIP, jak wielu polskich dystrybutorów, nie usłucha fanów i sprawi, że najnowszy Star Trek dołączy do najgorzej przetłumaczonych tytułów filmów? Wesprzyjcie nas, być może da się tego uniknąć.

  Mordah
  Participant
  #109141

  Niestety drogi Piotrze, ale kilku ciemnych by się znalazło.Jednak jako przewodniczący WiOGF oraz szef trekkie.pl podpisujemy się pod apelem i niedługo umieścimy u siebie odpowiedni wpis.Niech Moc będzie z nami!

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram