Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Pokaz pilota FlashForward

Pokaz pilota FlashForward

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Flashbones
  Participant
  #4724

  Przedstawiciele SCI FI Wire byli obecni na pokazie dwugodzinnego pilota nowego serialu stacji ABC - FlashForward..Niestety nie mogą zdradzić, co ujrzeli, ale mówią czym ten serial nie jest.

  [more]To nie Lost, mimo zgodności kilku elementów. Występuje tu motyw poruszania się między teraźniejszością, a przyszłością. Mamy około dziesięciu ważnych bohaterów. To nie Z Archiuwum X, mimo że mamy agenta FBI, zagadki kryminalne i nieco fantastycznych zdarzeń. To nie Ostry dyżur, Fringe czy też Heroes, ani żaden znany dramat, choć ma z tymi serialami trochę wspólnego. Główny bohater jest chirurgiem, mamy tu do czynienia z dziwną nauką, a ludzie przeżywają niezwykłe wizje.

  FlashForward oparty jest na książce Roberta Jamesa Sawyera, kanadyjskiego pisarza science fiction. Opowiada ona o tym, jak każda osoba na Ziemi traci przytomność na 2 minuty i 17 sekund i widzi co wydarzy się w przyszłości za 6 miesięcy. Według wypowiedzi producenta FlashForward Davida Goyera serial ten nie był pisany jako zamiennik Losta, a jedynym porównaniem jest to, że mamy tu także dużą obsadę i opowiadamy ogromną i ambitną historię.

  Premiery pierwszego odcinka FlashForward odbędzie się 24 września.

  Źródło: SCI FI Wire[/more]

  Jamjumetley
  Participant
  #74467

  Czekam z niecierpliwością. Będzie to chyba trochę jak właśnie Lost połączone z 4400 albo Heroes. Niemniej zapowiada się ciekawie. O ile się nie mylę, gra w serialu filmowy Sulu, czyli John Cho.

  Flashbones
  Participant
  #74478

  Tak, gra tu John Cho.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram