Forum Trek.pl Newsy Star Trek Plakaty Star Trek Into Darkness

Plakaty Star Trek Into Darkness

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7325

  Ukazały się trzy nowe plakaty promujące Star Trek Into Darkness - prezentujemy je w dalszej części newsa. Wraz z ich premierą zapowiedziany został nowy zwiastun, pojawić się ma już w tym tygodniu.

  [more]

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Plakaty w oryginalnych rozmiarach znajdziecie na stronie apple.

  Źródło: TrekMovie[/more]

  Lo'Rel
  Participant
  #111480

  Muszę powiedzieć, że do tej części plakaty są znacznie lepsze. Poza tym, że Uhura ma uciętą spluwę (gość odpowiedzialny za kadrowanie powinien wylecieć na pysk), to jest ok. Podoba mi się stylizacja załogi w cywilu, moim zdaniem ewidentnie nawiązuje do oryginalnej, filmowej załogi z ST III i IV. Plus.

  Barusz
  Participant
  #111481

  Jankescy fani na fb dyskutowali długo jakiej klasy okręt widzimy na środkowej focie (ten na C czy ten na E).Gostek na pierwszej wygląda jak ekshibicjonista 😛 A minę ma, jakby szczał po tym, jak przez dobre pół godziny czekał, aż zwolni się kibel.Jego kombinezon mi się kojarzy z Entkiem (Breaking the Ice).Uhura cała jest jakaś przesunięta na swoim plakacie, środek ciężkości powinien wypadać między jej piersiami (bez seksualnego podtekstu).

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram