Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Pamięć Absolutna nie na Marsie?

Pamięć Absolutna nie na Marsie?

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #6194

  Laureat nagrody Emmy, Bryan Cranston, negocjuje obecnie rolę złoczyńcy w planowanym remake'u Total Recall. To jest dobra wiadomość. Pozostałe nie są już tak pomyślne.

  [more]Jak informuje Heat Vision, nowa wersja znanego filmu nie będzie się rozgrywała na Marsie, jak chce oryginalna fabuła Philipa K. Dicka albo film z 1990 roku. Skrypt nowego filmu przewiduje walkę między Euromeryką a Nowym Szanghajem.

  Cranston będzie grał Vilosa Cohaagena (to samo nazwisko co w filmie z 1990 roku), przywódcę Euromeryki planującego atak na Nowy Szanghaj. Doug Quaid, oryginalnie odtwarzany przez Schwarzeneggera, który tym razem zostanie zagrany przez Colina Farrella, w nowym filmie będzie pracownikiem fabryki w Nowym Szanghaju. Quaid zacznie podejrzewać, że jest szpiegiem, ale nie będzie miał pewności, dla której ze stron pracuje.

  Cranston jest wielokrotnym zdobywcą nagrody Emmy za serial AMC Breaking Bad, ale grał również w filmach takich jak The Lincoln Lawyer oraz w zapowiadanym na przyszły rok John Carter of Mars.

  Nowa Pamięć Absolutna w reżyserii Lena Wisemana (Underworld), trafi do kin 3 sierpnia 2012 roku.

  Źródło: Blastr[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram