Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Ostatni odcinek BSG w 2008 roku zbiera wysokie noty

Ostatni odcinek BSG w 2008 roku zbiera wysokie noty

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #3884

  Według danych z portalu SyFy dziesiąty i ostatni w tym roku odcinek popularnego serialu SF - Battlestar Galactica - oglądany był przez ponad 1,8 mln widzów podczas samej premiery. Jest to ilość największa od czasu rozpoczęcia czwartego sezonu.

  [more]Ponad 2/3 widzów stanowiła najbardziej lukratywna grupa odbiorców w wieku od 18 do 49 lat. Należy zaznaczyć, iż nie zliczono jeszcze poziomu oglądalności z DVR, zatem statystyki mogą ulec dalszej poprawie.

  Wszystko to jest oczywiście znakomitą wiadomością zarówno dla fanów, jak i całej ekipy pracującej nad serialem. Wzrost popularności adekwatny jest bowiem do wzrostu funduszy i przyczynia się do kolejnych inwestycji, zatem kolejne filmy, które notabene są w planach, mogą uzyskać zielone światło.

  Według oficjalnych informacji ostatnie dziesięć odcinków BSG będziemy mieli okazję obejrzeć w pierwszym kwartale przyszłego roku, lecz pojawiają się doniesienia, iż wznowienie emisji może rozpocząć się już w styczniu. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak cierpliwie czekać.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram