Forum Trek.pl Newsy Star Trek Orci i Kurtzman o postaci Khana - czy pojawi się w nowym filmie?

Orci i Kurtzman o postaci Khana - czy pojawi się w nowym filmie?

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4747

  Jeszcze jeden wywiad z Bobem Orci i Alexem Kurtzmanem na temat "Transformers", który zboczył na terytorium "Star Trek", ale w tym wreszcie odnieśli się do pytania, czy Khan Noonien Singh zostanie pokazany w sequelu "Star Trek", jak również mówili o tym, jaki wpływ na decyzje mają fani.

  [more]

  Dołączona grafika

  Movie-Moron: Wspomnieliście, że rozmowy z fanami będą wykorzystane przy produkcji przyszłych filmów Star Trek. Czy są jakieś specyficzne sugestie, które chcielibyście przedyskutować? Czy gdzieś zapalono już czerwone Światło tam, gdzie nie powinniście iść z waszą produkcją?

  Roberto Orci: Ten film zebrał różne rodzaje opinii, są więc czerwone światła, zielone i żółte. Bardzo szybko zidentyfikowano to rozdroże, gdzie po jednej stronie jest całkowicie nowa fabuła, a druga droga harmonizuje z kanonem, tak jak zrobiliśmy to w pierwszym filmie, gdzie niektóre wydarzenia zostały skopiowane z oryginalnego uniwersum i pozostają te same, jak gdyby podróży w czasie nigdy się nie wydarzyły, zaś niektóre relacje są odwrócone, jak przyjaźń Spocka z Uhurą zamiast z Kirkiem. Bardzo szybko powstały te dwa obozyi. A to ciekawe, ponieważ taką samą debatę prowadzimy między sobą. Zatem uczestniczenie w tej debacie online jest bardzo pomocne.

  Movie-Moron: Wygląda na to, ze wielu ludzi wskazuje wam nowe możliwości.

  Roberto Orci: I to istota filozofii okazała się tu ważniejsza niż konkretne pomysły. To bardzo fascynujące.


  Movie-Moron: Bezsprzecznie najbardziej ikoniczny złoczyńca w Star Trek: Khan. Jaka jest szansa, że go wskrzesicie?

  Roberto Orci: Co o tym myślisz, Alex? 50/50? Czy to nudna odpowiedź?

  Alex Kurtzman: To dobra odpowiedź.

  Roberto Orci: 50/50. Rzućmy monetą teraz, podczas rozmowy. Gdybym powiedział:10/90, nie mógłbym ci zdraddzić, w jakim kierunku idziemy.

  Więcej informacji od Alexa i Boba, również wyjaśnienie, czemu Nero nigdy nie wrócił na Romulus, przeczytacie na Movie-Moron.com.

  Nowy Space Seed?

  Wiele najważniejszych mediów, gdy tylko pada imię Khan,a ma na myśli film z 1982 roku The Wrath of Khan, ale jeśli Bob i Alex utrzymają się w swojej linii czasu (nawet tej alternatywnej), to film z Khanem będzie musiał opowiedzieć historię z odcinka TOS "The Space Seed". gdzie Khan po raz pierwszy trafia na pokład USS Enterprise pod dowództwem Jamesa T. Kirka. To Kirk wymyślił w tym odcinku, by zesłać Khana na Ceti Alpha V, co zaowocowało zemstą Khana (i gniewem).

  Źródło: Trekmovie[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram