Forum Trek.pl Newsy Star Trek Okazyjna cena Star Trek Online

Okazyjna cena Star Trek Online

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #6015

  Nie posiadasz jeszcze Star Trek Online, a chciał(a)byś dać mu wreszcie szansę? Dziś jest ku temu dobra okazja, gdyż w ramach świątecznych wyprzedaży Steam oferuje grę w wydaniu Digital Deluxe Edition za 8,75 Euro, czyli około 35zł. Promocja trwa tylko jeden dzień i zakończy się 31 Grudnia o godzinie 19:00. Szczegółowy opis oferty znajdziecie tutaj. A jeśli się zdecydujecie, zapraszamy do STOnline.pl, gdzie znajdziecie najważniejsze informacje o grze.

  Zuza
  Participant
  #95481

  Po wczorajszym kursie Euro - dokładnie 35,68 zł. 🙄 W cenie - 500 Cryptic Points.

  Slawek
  Moderator
  #95491

  Pamiętajcie także o Referralach. Jeśli ktoś planuje z oferty skorzystać, to może wcześniej dać znać komuś z obecnie grających (*cough*np. mnie*cough*), gdyż po wysłaniu maila i rejestracji gracza można otrzymać parę bonusów w samej grze. ~35zł za grę z dodatkami, 30 dniami zabawy i 500 Cryptic Points to naprawdę dobra oferta, nawet jeśli potraktuje się to jak ograniczone czasowo rozbudowane demo (gdyby ktoś nie planował potem przedłużać subskrypcji). A przyznać muszę, że na przestrzeni niecałego roku naprawdę dużo się zmieniło na plus.

  Zuza
  Participant
  #95499

  Teraz mówisz? 😮 Jakieś 17 h za późno...

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram